trip-krainetrip-ukraine-dark
Auto parkimine Barcelonas

Kas keegi oskab öelda, mis võimalused on auto parkimiseks Barcelonas ja kui palju maksab? Kas on mingeid pikema-ajalisi parkimiskaarte, näiteks nädal.

Barcelona on muidugi suur ja lai, aga ma oletan, et sa räägid kesklinnast. Isiklikud kogemused ütlevad, et parkimismaju on seal päris ohtralt, hoia ainult silmad lahti viitade kohapealt. Mina parkisin bussi ööpäevaks Las Ramblasest 500m kaugusele 20EURi eest. Pikemaks ajaks võiksid kasutada nt. P-8 kaarti, mis maksab 45EURi. Parkida saad ainult ühes kindlas kohas (Placa del Forum) ja mitte vähem, kui 8 päeva. Vastasel juhul pead maksma lisaks veel 45EURi. Aga vaata ise B:SM-i kodukat, sealt saad kõik vajaliku info antud firma poolt pakutavate võimaluste kohta kätte.

täitsa kesklinnas on ka kohti, kus saab piiramatult tasuta parkida. parkimismajades on jah umbes 20-25 euri ööpäev ja tänavatel ruumi eriti ei ole.

Kas matkaautoga ka on võimalik sellises parkals parkida, ma mõteln et kas nii keskusesse pääseb suure autoga ? ja kas kellegil oleks ka kodulehte , kust saaks vaadata või aadressit ?

matkaautoga tihti peale ei saa , sest lihtsalt ei pääse sisse. Barcelonas ei ole parkinud aga valencia , alicante ja muud linnad ei võlmalda sul tihti peale isegi sissesõita suurema autoga . Arvastage sellega