Autole pardakaamera.

Tere! Sooviks osta reisiks ka pardakaamera autole( nii neid vist kutsutakse) Aga... milline oleks hea, mis vahet neil on ja kuidas rahul olete ( nendel kellel see olemas on) . Iga müüja soovitab ju alati oma ja ka ikka seda, mis kallim . Andke nõu :) Tänud juba ette :)

Iga kasutaja soovitab ka kindlasti oma:)
Siin on pisut juttu sel teemal: http://trip.ee/node/84148
Kaameraid on müügil seinast seina ja väga raske on nii soovitada.
Ise kasutan Garmin GDR 35 kaamerat ja olen rahul.
Väga odavate pilt on ikka kehvakene küll.

Ära kohe suurt investeeringut tee. Võid alguses proovida, kas viitsid üldse jantida. Siin üks soodne uus kaamera. https://osta-ee.postimees.ee/videokaamera-autosse-78352759.html?_src=listing

Tänud. Kummaline, et otsing ei andnud eile mingit vastust. Sain veidi mõtteid juurde. Igal juhul kehva ka väga ei taha. Aga õnneks on aega ostuga juulini. Uurin edasi. Ja kui keegi veel kasutab, siis hea nõu on alati oodatud.

Soovitaks mudelit, mis on salongi tahavaate peeglisse monteeritud. Mida vähem igasugu vidinaid autos näha on, seda kindlam on, et vargad huvi ei hakka tundma. Näiteks: https://www.aliexpress.com/store/product/New-5-0-Touch-Android-GPS-WiFi-Fm-FHD-1080P-dash-camera-parking-car-dvrs-Rearview/1304425_1964432839.html

Kasutan ise suht vana ja viletsa video kvaliteediga DVR-i. Igapäeva liikluses on selline hea, aga reisimiseks soovitan GPS-ga ja kvaliteetset kaamerat kasutada. Mul jäävad alati parimad vaated "fotokaga-mobiiliga" salvestamata, sest neis kohtades tavaliselt ei ole võimalik peatuda piltide tegemiseks, aga autokaamera teeks selle töö edukalt ära. Kõigest mõni nädal tagasi sooritasin mägedes oma elu ühe keerulisema "tripi", 32-st mägitee 12 km läbimine oli tõeliselt ohtlik, selle tee alguses oli palju suuri ja punaseid hoiatusi. Ei uskunud, et kohe reisi esimestel päevadel sattun seiklustesse ning ei olnud isegi DVR-i veel autole kinnitanud. Nüüd ei olegi mu kollektsioonis selle mäestiku imeilusaid vaateid.

Pakun välja ka enda lahenduse. :)
Kuna tuleb pikem autoreis, siis otsustasin soetada GoPro Hero aktiivsuskaamera. Seda saab ka pardakaamerana kasutada, samas ronid sellega vette või kuhu iganes. Autos salvestamiseks üks mälukaart, muude asjade filmimiseks teine.
Hind on küll kallim, aga kasutada saab mitmel viisil.