Autorent- kas on eeliseid Eesti esindusest rentimisel?

Plaanin Itaalia reisi jaoks rentida auto AVISest. Avis.com pakub veidike soodsamat hinda kui avis.ee veebileht. Vahe pole väga suur, kuid siiski. Eesti esindust eelistaksin ehk sellepärast, et saab kõik lepingutingimused enne eesti keeles läbi lugeda ja täpsustada. Kuid samas, mida seal ikka nii väga lugeda. Põhiteema on kindlustus. Võtaksin nii või teisiti 0 omavastutusega kindlustuse. Kuid mulle tundub, et see tuleb niikuinii alles kohapeal juurde osta. Vähemalt ei tundu seda online broneerimisel pakutavat. Kas kellelgi on kogemusi, on seal mingit olulist vahet?

Olen kaks korda rentinud auto Avis Eesti www.avis.ee (Nice ja Barcelona). Kõik asjad saab kiiresti, eesti keeles aetud. Võtsin alati 0 omavastutuse ,tasumine siin, nii et seal ei pea enam midagi tasuma. Küll aga on vaja seal kohapeal, krediitkaardi olemasolu.

Palju nad bronnisid seal Nices täiendavalt 0 omavastutusega?

Nad ei broneerinudki krediitkaardilt midagi. Tegid kaardist kopi ja kõik. Ju see annab neile mingi turvatunde. Tegelikult saad küsida www.avis.ee

Meie tegime lepingu Eesti Avisega ja auto rentisime Itaalias Bergamos. Avis Eesti kontakt informeeris, et Itaalias võidakse meile kohapeal veel midagi kaela määrima hakata kuid meil ei ole mitte midagi lisaks vaja võtta. Kõik mis vajalik on juba olemas. Kuna minu tööandja on Avise klient siis firmakaart päästis kõikidest tagastisrahadest, meie ei maksnud kohapeal sentigi ja ei olnud vaja ühtegi krediitkaarti. Peale reisi saatis Avis tööandjale arve mille meie ise ära maksime.