Autorent Malagas

Tere,

Kus kohast ja mis firmast oleks kõige mõistlikum rentida autot? maandume malagasse ja plaan ööbida marbellas või kusagil seal lähedal. 

Ise Hispaanias alati Sixti kasutanud ja igati rahule jäänud aga no toksi googlisse "malaga car rental" ja sul on kümnete lehekülgede kaupa infot, kes ja mis hinnaga ja milliste tingimustega pakub. "Mõistlik" on iga inimese jaoks erinev asi. Autorendi puhul kindlasti.

Väldi neid ime firmasid nagu näiteks recordgo. Kui lennuk öösel hilineb, väänavad tuimalt 40 otsa, isegi kui 23.05 jõuad leti äärde. Lisaks tuleb neilt osta täiskasko, igasugu vahendajaid nad ei aksepteeri. Sixt on hea firma, mina olen neid võimalusel igakord kasutanud. Malagas tasub auto varakult ära bronnida, neil on aasta läbi hooaeg.

Ma olen kahel korral rentinud Centauro kaudu, mõlemal korral rahule jäänud. Teisel korral rehv purunes, panin varurehvi alla, sõitsin rendikohta, seal anti uus ja kindlustus kattis kulu.


Muide, rentimiseks soovitan sakslaste www.cardelmar.com lehekülge. Hetkel neil veebruariks Malagas autorent 0.05€ päev :) isegi kui juurde võtta nullomavastutusega täiskasko palett (Premium), on Seat Ibiza tüüpi väikeauto vaid 3,5€ päev.