Viimased kommentaarid

Tere kõigile 13 dets. väljalendajatele,
PALUN andke tagasisidet kuidas lend läks mis söök lennukis jne. Ka ilmaolu huvitaks. Hea snorgeldamise koht ka ( ise ööbin Blue Bay ääres, kas mujal on ka häid kohti?)
Ette tänades ning lahedaid elamusi!

Netist uurides, tundub et kohapeal on kõige mõtekam. Kui just siin vastpidist ei väida keegi...

Ma kiman Reunionile Air Mauritiusega, kuna lõunased lennud on kõige parema hinnaga. ca 235 € Hea teenindus ka, saatsin neile meili, nad helistasid õhtul 10 ise tagasi.. Sellist asja polegi kogenud, et lennufirma ise helistab.~!
Tui piletid saab välja trükkida al 25 päeva lennuni. https://www.tui.fi/minun-lomani
Kui pagasit pole, saab Vantaa kioskis ise self check in teha. Hetkel 100% kindel ei ole, kuid paar aastat tagasi oli see võimalus.

Sööki ei ole selle hinnaga. 27 € saada edasitagasi teel süüa. Ise lähen jaanuaris, ka Reunioni. Majutuseks Mauritiusel
proovin selle http://www.chillpillmauritius.com/en

Ei tea, kas Tallink ka vaevub mingit alet tegema?

Tere eelnevatele, kas TUI lendudel on mõtekas 27€ lisa eest osta süüa? Milline see söök on? Mingi ebamäärane fish-chicken-all-in-1 käkk? Rahas ei olgi asi, lihtsalt charterite söögiga puudub kogemus.
Ise sõidan jaanuaris sinna...

Fueral pole veel , käinud,aga Tenerifet kiidan küll 3 päevaks auto rendid siis peaks kõik vaadatud saama... Los Giganteses oli viimane ööbimine, minu meelest saare parim koht.
Aga tegelik lemmik on La Palma. Paraku peab ööbima Gatwickis kui sinna sõita. Easy toob ja viib...

Mina käisin läbi >Londoni. Easyga sai edasi-tagsi pilet LGW-SPC ca 65 €. Ise. Iseasi kuidas Gatwicki jõuaksid..

Norwegianil on samuti millal pardale astud. Raha on ju käes!

Küsiks vel kord, miks te neid odavapoolseid alati rendiks tahate kasutada? Ma olen aastaid Sixt ja Avise teeneid kasutanud. Mingeid turbokindlustusi pole vaja olnud , Sixt enamusjuhul bronnib omavastutuse 600, mille ta on paari päevajooksul tagastanud. Avis bronnib veel vähem, aga tagastus venib kuni nädalks vahest.Avisel soovitan eelnevalt Preferred liikmelisuse ära teha, siis on asjaajamine väga libe.
Kas meelerahu ja teadmine, et sul ei ole vaja pärast midagi tõestada, ei maksa midagi???
Mul ei ole küll kahju mingi 15-20% rohkem maksata kui mingid fox-crap-gold-jne pakuvad.
Tagastan full-full , teenendus on ka hea, eriti Avisel Austraalias.

Booking.com villas, country houses, valida ca 400 seast..

Praegusel ajal aknast nagunii näha pole midagi. .. Kui korraga ostsid kahele pileti, siis on 99% kõrvuti. Olen ostnud 9-le ja ka on kenasti koos ja kobaras olnud...

Sai siis ära käidud sellel imelisel saarel. Sinna minnes oli EZY tühi, tagasi tulles peaaegu täis. Kovrikaalumisega keegi ei vaeva enam mitte, sai 14 kg käsipagasiga käidud ilusti. Auto üürimine on omamoodi seiklus, üheselt mõistetavate siltidega keegi ei vaevu, sai seal lennujaama all labürindis Sixt'i otsitud tükk aega. Lõpuks tuli välja, et office on tavaline laud posti taga.
Teisel pool posti asetsev laud ei tea, mis kõrvallauas toimub ja kes või mis toimetab.
Igastahes saar on fantastiline, väga roheline, mägiteed on vägagi käänulised kui täitsa üles sõita teleskoopide juurde. Üleval oli sooja suisa +6!
All mererannas Tazacortes oli 26...
Turiste vähe, peamiselt fritsud. Räuskavaid inglasi-venelasi ei kuulnud kuskil. Ööbimine oli Brena Bajal, vägagi õnnestunud koht. Poed minuti kaugusel, rand Los Cancajos 6 min. autosõitu. Kõige soojem vesi oli Chorco Azuli basseinides, meie villa bassu oli jääauk sellega võrreldes.
Hinnad odavamad kui Eestis natsa, hetkel disla oli 0.88 , e95 0.96€ Toit sama mis siin. Kuigi bussid liiguvad, soojalt soovitan siiski auto kohe üürida. 110€ nädal pole palju. Jalgsi matkajatele jagub radu ning enamasti häst märgistatud kraatri ümbruses. Autoga saab ka päris hästi igale poole kus vähegi soovi on. Teed on päris head enamjaolt.
Ehk kui tahad vaiksemat ja rohelisemat Tenerifet, siis on see õige koht.
P.S praegusel aastaajal oli saare idakülg kuni lõunani päikeseküllane, ehk siis päevitajad arvestagu sellega. Peale lõuna lükkab valdavalt läänetuuled pilved üle mäetipu alla, seega siis on paras aeg trippimiseks.
Ja taevas oli ikka väga tähti täis...

Kasutasin Avist. Nad olid 11ni lahti.

Tegeleved millegi muuga kui Euroboonusega?

sygic. hetkel on neil soodukas.

Autorendiga USAs ma olen vägagi kursis. Ei ole ennem üheotsa sõite teinud. Orbitzi hind tuli ca 450 $ 10 päeva eest, mis tundub mõistlik. Tundub et siin foorumis üheotsa autoreisijaid pole...

Norwegianiga Helsingist Köppi? Peaks normull hind olema...

Mina lähen vegasesse SASiga Helsingist . Paradoks on et premium economy on odavam kui coach! Vähemalt minu puhul oli nii. Ostsin piletid ära Premium Economis (Plus Saver)ning tuli 50 odavam kui Go Saveriga. Ning saab loungida , wifi ja istekohad valida!
Tallinn on ikka pommiauk lendamiseks.... (kahjuks). flysas.com

Teema lõpetuseks saab nii palju lisada, et peale 50 min. vaidlemist telefoni otsas, teatas Easyjet ise oled loll et meiega lendad. Pakume 15 naela TLL-LGW otsa tarvis ja kogu moos. Odavam tuli järjekpordne Norwegian pilet osta. Ehk siis liitusin "Never again EZ" klubiga. Nii et EZ pileti ostmisel TULEB arvestada, et nemad muudavad lennuaegu oma suva järgi ning ei vastuta mingisuguste lisakomplikatsioonide ees. MOTT.

Mul on ka, kas kasutasid Easyjeti kohale jõudmiseks? Eestlasi pole mõtet sealt otsida, fritse ja engelsmanne on vähe. Mina üürin auto, tundub, et tegu on mini Tenerifega, ehk siis laheda kohaga. Võta lainurk obje kaasa, seal saab parimad pildid teha öisest taevast. Kui huvi tekib, kasuta nende teenust
http://www.astrolapalma.com/en

Praegu on asi Easyjetis "lahendamisel" .Iseasi mis lahendus tuleb, customer service lubas tegeleda. Kahjuks La Palmasse muud midagi ei lenda, v.a. Iberia, aga logistiliselt ja ajaliselt ei sobi.
Annan teada kui miskit laheneb.