Autorent Nizzast Hispaaniasse.

plaan teha perega roadtrip. lennata Nizzasse, rentida auto ja mööda rannikut ja kiirteed nädalaga sõita Hispaaniasse. 3 reisi viimast ööd hispaanias ja tagasi lendame Girona lennujaamast. pahaaimamatult said ostetud üheotsapiletid tln-nice ja girona-tln. piletid olemas, avastasin et polegi nii lihtne leida rendifirmat kes lahkelt auto teises riigis tahaks vastu võtta.. kuna nende kahe sihtkoha vahemaa on ca 600km siis küsitakse nt 500 eur rendi eest ja 700 eur tagasitoomise eest :) riigi piires nii hull ei ole..
praegu olen välja mõelnud plaani et tagastan auto perpignan (piiriääres) Lennu või rongijaamas aga sealt siis ju vaja edasi saada.. hotell asub Gerona lennujaamast 35km rannikul..
variant on privat taxi aga see 200 eur. (138km) aga edaspidiseks enam autot ei ole..
on kellelgi sarnast olukorda ette tulnud või oskab mõnd vb vähemtuntud rendifirmat pakkuda kellega saaks mõistliku hinna eest kogu rendiperioodi.. 15-22.04. tänud ette kui keegi aidata oskab..

Annad auto rongijaamas ära, sõidad rongiga Gironasse ja vajadusel võtad sealt uue auto viimasteks päevadeks.
Kui Hispaanias on reaalselt ainult rannaaeg, siis tõenäoliselt pole autot mõtet võtta ning hotelli saad takso või ühistranspordiga.

vajalik kommentaar Ivanilt muidugi aga tänud Vatse ja Minuke. ilmselt nii on kõige mõistlikum tõesti. annan auto rongijaama ja katsun sealt õige suuna üles leida ja trammiga Gironasse. seal autorent soodne ja saab pärast kojulennuks ka kenasti autoga lennujaama.

Ja selle Perpignan-Girona kiirrongi pileti võid eelnevalt netist ära osta. Hind võib tulla omajagu odavam, kui samal päeval jaamast ostes.