autorent Ryanairist ja kindlustus

Kas keegi oskab soovitusi anda järgmise olukorra kohta. Tegin reisi Serbiasse, lend ja autoent oli Ryanairi vahendusel, lennujaamas sain auto kätte Hertzi rendifirmast. Mägedes ringi sõites sai auto puudelt-põõsastelt mõned kriimud ja autot tagastades alustas Hertz selle peale õnnetusjuhtumi ning deposiiti ei tagastatud. Ryanairi tingimustes on lepingus sees Collision Damage Waiver ja rendifirma ütles kohapeal, et kindlustus peaks selle deposiidi mulle pärast tagasi maksma. Olen korduvalt kirjutanud, aga Ryanair, kelle kaudu autorent tehtud sai, ei ole suvatsenud midagi vastata. Kas keegi oskab nõu anda, kuidas ja kelle kaudu seda edasi menetleda?

Mis see Ryanair enam siia puutub? Lugu puhtalt sinu ja Hertzi vahel ju?

0
0

Ryanair vahendas nii renti kui kindlustust, ilmselt tuleks kindlustusega otse suhelda.

0
0

Ryanairiga sõlmitud lepingus peaks kuskil kirjas olema, et mida teha kindlustusjuhtumi korral ja mis firma kaudu tuleb omavastutust tagasi küsima hakata jne. Eelduseks siis praegu see, et Ryanairi kaudu autot rentides võtsid juurde ka nende pakutava lisakindlustuse, mis omavastutuse katab. Kui ei võtnud nende kaudu, kusagilt mujalt ega ka rendifirmast, siis ongi omavastutus enda kanda.

CDW on tavaline kindlustus, mis on Euroopas alati hinnas, aga sellel on alati ka omavastutus, mida saab vähednada erinevate kindlustustega.

0
0

Just, algsest postitusest ei loe välja, et mingi lisakindlustus oleks võetud. Siis see deposiit läkski omavastutuse katteks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased