trip-krainetrip-ukraine-dark
Bahreini viisa

Loodetavasti on mõni tripikas käinud viimase aasta jooksul Bahreinis. Mul on plaan külastada Bahreini F-1 etappi. Olen asju juba poolteist kuud ajanud. Lennupiletite väljaostmise aeg hakkab uksele koputama. Kahjuks ei ole mu alaline reisikorraldaja ega isegi Amexi concergerie (kelle kaudu ajan hotelle ja F-1 pileteid) suuteline mulle andma adekvaatset infot turistiviisa kohta. Tõenäoliselt pole mul huvi ööbida Hiltonis või Sheratonis, mis tunduvad eriti veel F-1 ajal olevat üliräige hinnaga. Tiba odavama klassi hotellide kaudu ei suudeta viisat miskipärast välja ajada. Ärikontakte sealkandis kahjuks pole. Ausalt öelda kummastav teema. Ootaks kogenud reisijate kommentaare...

Ehk on abiks see site: https://www.evisa.gov.bh/VisaBhrSLEn.html Ega mingeid väga häid variante polegi, tüüpiline lähisida värk.

Ma olen selle saidiga tuttav. Ja mu reisikorraldajad ka. Pole senini adekvaatset vastust saanud. Tundub, et F-1 ajal on tung sinna suur, kuna erilist aktiivsust pole need "sponsorhotellid" ja reisifirmad üles näidanud. No nädalake on mul veel aega otsustada, mis saab. Paarist kirvemast hotellist saaks selle neetud viisa kätte, kuid...

peale seda, kui mina sealt ära kolisin, pääses Eesti "visa on arrival" listi. Tundub, et taas on midagi muutunud.

Eestlane on tööl kohalikus 5¤ hotellis, saan kontakte jagada privaatselt

Oleks tänulik, kui jagad kontakte. Meiliaadress: iks@tuumik.com

Veelkord tänud, Araab! Loodetavasti saan adekvaatset infot.

Kui mul on potentsiaalselt töö olemas Bahrainis, kas sel juhul teeb tööandja kõik vajaliku viisa saamiseks minule, või ma pean ise veel seda kuidagi moodi näiteks Bahraini Embassy kaudu Londonis taotlema? Või siis saan tööandjalt viisa ning võin kohe lennata?

Kui on viisakas tööandja, siis tehakse kõik sinu eest ära

Nüüd on endal viimasest reisist 3 aastat möödas ja plaan oleks eks-kodumaad korra külastada. Kas on keegi viimati käinud omal käel Bahreinis ja teab viisa saamisest või selle mittesaamisest?

Mul jäi saamata nii 2009 kui 2010, kuna ei raatsinud 5***** hotelli eest 5-10 kilo eeku per öö välja käia. 2011 ei ürita enam. Kindlasti on olemas ka lihtsamad moodused, kuid minu üritused on olnud F-1 etapi ajal, kui tundub kõrghooaeg olema ja igatsugu kahtlasi kulisid mingisugusest Eestist eriti näha ei soovita.

Ma just lähen nüüd paar päeva varem. F1 piletiga pole 2 nädalaks viisat vaja. Räägin veel pühapäeval bahraingp.com inimestega üle, kuid tundub, et F1 aeg on 14 päeva viisavaba!

See on uus tase! Varem seda varianti polnud või, krt, ei osanud Amexi reisiteenindus seda pakkuda!

Pagan! F1 jäi ära ja ka meie VM ei soovita Bahreini sõita. Kuna hotell ja piletid on olemas, samas ka info kohapealt pole enam kuigi hull, on plaan ikka veel Bahreini saada.

Koos meie saabumisega läks siin suurem sõda lahti. Tänane tulemus on 1 tapetud politseinik ja mäsu kõigil suurematel tänavatel.

Väike video tänasest rahulikust meeleavaldusest kah:)

Käidud.

Viisadest - Eestlased pole kahjuks veel nimekirjas, kes saaks viisa piirilt (kuuldavasti on palju olnud juhuseid, kes saavad) ja lennufirmad paluvad enne pardale minemist kinnitust, et viisa on olemas.

Hotellid teevad nn. business visa, esimesed 7 päeva maksab 20 dinaari (ca 40€) ja pikendamine oli 40 dinaari. Seega 2 nädalat kolmekesi puhates oli päris kallis...

Lisan siia Bahreinis asuva viisabüroo andmeid, kui kuidai ei saa, siis Hassan ikka kuidagi saab:) Hassan räägib ka vene keelt,lisaks veel araabiat, inglist, urdut ja pärsiat.

TOP QUALITY CLEARANCE HASSAN ABDULLA ISA Tel. +973 17745945, Mob. +973 33945945,+973 33308313 E-mail: TOP.QUALIIY.CLEARANCE@HOTMAIL.COM office No. 488, Block. 327, Road. 2709, Adliya, Kingdom of Bahrain

Hea uudis! http://www.evisa.gov.bh/VisaBhrnats.html

Proovisin katsetada e-viisa tegemist ja mingil hetkel tuli laadida:

  1. Edasilennu pilet Bahrainist
  2. Hotelli broneering
  3. Passikoopia

Igatahes tore, et araabia poolsaare riigid hakkavad viisan6udeid ka meile kergendama. AUE, Kuveit, Bahrein ja Omaan on nyydseks meile kergesti reisitavad.