Bali reisipiirangud

Hei, oleks hädasti abi vaja Bali reisipiirangute mõistmisel. Kas keegi oskaks mulle infot anda, kas Eestist reisides 2 doosiga vaktsineerituna, tuleb hetkeseisuga Balil eneseisolatsiooni jääda 7 päevaks?

Kas keegi on lähiajal social visa taotlenud ja sellega käinud ja olnud seetõttu ainult 3 päeva karantiinis, palju see viisa maksma läks? (loen et alates 200 dollarit nägu)?

@päike12

Sellist jama siit foorumist küll ei oleks osanud oodata. Kui teil endal filtrit vahel ei ole, siis austusest teiste vastu võiks mõnikord oma mõtted omale hoida.

@Mari-Liis Kangro

Seda olete juba lugenud: https://www.indonesia.travel/gb/en/news/latest-travel-regulations-to-enter-bali

Niipalju kui ma sellest olen arusaanud ja mõnda reisiblogi näinud, siis kõige olulisem oleks teada, et need piiratud riiki sisenemise võimalused, lennujaamad-sadamad. Nendes linnades peate ka 7x24h karantiinipäevad läbi tegema. Hotelli toas istuma. Vaadates olukorda nii Taimaal kui ka mõne Indoneesia video pealt, siis väga kallile hotellile ma ei panustaks. Tundub, et karantiini päevadeks antakse kõige kehvemad toad ja toidu poolelt mis tuppa tuuakse on ka ikka päris jama.

11
1

@Tur1st

Aitäh vastamast, tundub, et Bali avastamine lükkub tulevikku, kaalume nüüd hoopis reisi Sansibarile, eeldatavalt vähem asjaajamist ja karantiinikohustus puudub :)

1
0

Eesti kodanikud hetkel Indoneesia turismiviisat ei saa.

2
0

Tsau, 

Tegelikult saab küll. Selle viisa nimeks nüüd social/business. Esimese hooga saad 60 päeva olla ja siis pikendad 4 x 30 päeva. 

Karantiin praegu 7 päeva/6 ööd ja see tuleb veeta Jakartas litsentsiga karantiinihotellis. 7 päeva varahommikul tehakse test ja kui see negatiivne, siis saab Indoneesias ringi reisida ja ka Balile tulla. Ainus viis kuidas praegu Indoneesiasse saab on kas see sama social visa või siis äriviisa (kitas). Karantiini päevade arv sellest ei muutu, mis viisat sa omad. Karantiinireeglid vahetuvad siin pea iga nädal ja soovitan sotsiaalmeedias (instagramis) jälgida sellist lehte nagu @balisolve. Nemad aitavad sind ka soovi korral viisa ja kõige muuga. Olen nende teenuseid kaks aastat kasutanud ja nad on tõesti väga mugavad. Natuke vast kallim kui ise asja ajama hakata, aga lõpuks säästad tohutult aega ja närve. 

Bali on viimased kaks aastat olnud nii mõnus ja rahulik koht, kuhu võimaluse korral soovitan kindlasti tulla.

2
0

@r66ba 

Aitäh vastamast, kuna lastega reisile, siis 7 päeva karantiinis olemist tundub liig, lähme enne ise hulluks, kui karantiin lõpeb ja loa hotellist lahkumiseks saame :D 

Otsustasime Bali avastamise lükata järgmisesse aastasse lootuses, et siis ei tule enam karantiinis istuda või kui endiselt kehtib karantiinikohustus, siis planeerime pikema kohalolu, mis antud hetkel kahjuks võimalik pole :)

0
0

Olen Indoneesial silma peal hoidnud ja 16-st veebruarist kahandasid nad 3x vaktsineeritutele karantiini 3-le päevale (sinna ette ja taha käivad PCR testid):

5. The provision regarding the period of isolation (quarantine) applies for all foreign travelers with the following categories:

a. Quarantine period of 3 x 24 hours for those who have received the third dose of vaccine (or booster shot).

b. Quarantine period of 5 x 24 hours for those who have received the full dose of vaccine.

c. Quarantine period of 7 x 24 hours for those who have not received the full dose of vaccine.

d. Foreign travelers under the age of 18 (eighteen) years can follow the quarantine period provisions imposed on their parents or caregivers.

e. The Head of the Foreign Missions and/or International Organizations and their family are permitted to undertake self-quarantine at the diplomatic residence with a quarantine period adjusted to the provisions of the vaccine dose, namely: (i) 3 x 24 hours for those

who have received booster vaccine; (ii) 5 x 24 hours for those who have received complete dose of vaccine; and (iii) 7 x 24 hours for those who have not received the full dose of vaccine. The RT-PCR test must be carried out 2 times: upon arrival at the airport and on the day before the quarantine period ends.

0
0

Tere,

mitte kuskilt ei õnnestu selgust saada praeguste vaktsineerimistingimuste osas.

@veigo - Sa kirjutasid suvel uudise > https://trip.ee/uudised/indoneesiasse-enam-ilma-tohustusdoosita-ei-saa

Siin on juttu, et võetakse vastu. Mulle jääb selgusetuks, kas siis võeti :) ja kehtib ka praegu?

Kui ma tingimusi loen https://kemlu.go.id/losangeles/en/news/11727/indonesia-travel-restrictions, siis on kirjas et peab olema tehtud täisdoos ehk 2 vaktsiini. Kui need on saadud 2021 aasta suvel, kas see on praegu ok või tuleb kuskilt ridade vahelt ikkagi aru saada, et vaja on ka tõhtustusdoosi? (mina seda kuskilt välja ei loe)

Kas keegi on just käinud, minemas või muidu kursis ja kindel tingimustes?

Ette tänuga vastajatele!

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased