Bali veebruaris

Eelnevaid postitusi lugenud ja guugeldanud, kuid uurin kogenenumatelt, et kas tasub Bali veebruari esimesel nädalal plaani võtta? Millest pole lõplikult aru saanud, et kas sajab hooti või terve päeva või jääbki see iga aasta juhuse hooleks.

Ette tänud.

Mina olen seal veebruaris korduvalt olnud ja vaid mõnel üksikul päeval vihma saanud.

0
0

Saate jälgida ilmateadet enne registreerumist, kuna see häirib teie reisi tõsiselt, kui hakkab sadama. Seega jälgige kindlasti jaanuari lõpus ilma, et näha, kas kõik on korras.

0
0

Kõrvalsaarel Lombokil oli kohalike sõnul tänavu veebruari esimeses pooles sadanud pidevalt jutti kaks nädalat. Kui jõudsime 16 veebruaril, siis oli näha jälgi üleujutustest, hotellil olid mitmed veekahjustused ja paljud ärid olid veel suletud. Enne Lombokit olime nädala jagu päevi Java saarel, saime ka palju vihma. Samas, Balil pidi olema mingi oma ”mikrokliima”, kas need sajud ka kogu Balit mõjutasid, seda ei oska arvata.

0
0

Käisin 2023 jaanuari keskpaik-veebruari algus Bali, Nusa Lembongan, Gili T ja vihma sai viimastel päevadel Uluwatus vist kaks korda mõned tunnid. Ülejäänud reisi paistis päike lagipähe. Üldiselt kui sajab siis pigem hommikul.

0
0

Väga hea postitus, mind vaevas sama küsimus sügisel. Seekord läksime ikka kindla peale välja ja valisime Sri Lanka. Aga meil alati talve lõikamine jaanuar- veebruar. Ammu unistanud ka Balist, aga see ajavahemik tundub vale aeg sinna minemiseks ...vist

0
0

Käisime veebruaris Balil. Korra nägime tõsist vihma ja ühel hommikul tibutas ka. Kui aprillis Gilidel olime, siis Lombokil pea iga päev sadas, Trawanganil tuli vaid korra pisut vihma.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased