Bangkok --> Manila --> Bangkok

Selline küsimus, et olen Bangkok'is mul on kaks nädalat aega Eestisse naasmiseks. Tahaksin vahepeal ära käia Manilas, nädalaks. Kas ma pean passiga kaasa võtma selle immigratsiooni paberi mille ma sain saabudes Taisse kui tahan Manilast tagasi naasta Bangkoki. Kas see peab minuga kaasas olema või lihtsalt andakse uus, mida täita, sest see mis mul juba on käes, sellega ma saan koju naasta, onju ??? Kas peab ka hotelli koht olema broneeritud nii Manilasse minnes kui naastes Bangkoki ? On see reis liiga keerukas... Keeruline jutt ehk oskate aidata. Äge pead maha võtke...

Tänud !

Kui see immigratsiooni dokument alles on, siis võta kaasa, kui mitte, siis ma arvan et küll need immigratsioonitegelased ka ilma hakkama saavad, teevad uue vms. Vähetõenäoline et sa midagi juurde maksma pead! Hotelli broneeringud Tai tegelasi väga ei huvita, kui, siis Manilas. Ise tavaliselt ütlen et ei tea veel kus ööbin ja küll nad ise midagi sinna kirjutavad, tavaliselt piisab linnast. Soovitan üleliia mitte paanitseda ning kõik asjad laabuvad pea iseenesest tavaliselt :)

Minu arvates Manilasse lennates lähed riigist (Tai)välja, immigratsioonikaart võetakse ära. Tagasi tulles saad uue. Hotelli küll ei ole tarvis vähemalt Taisse sisenemisel broneeritud olla, immigratsioonikaardile võib märkida suvalise hotelli.

Immigratsioonikaardi täidad iga kord riiki saabudes ja sullejäänud pool võetakse ära iga kord riigist lahkudest. Käib antud juhul nii Tai kui Filipiinide kohta.

Filipiinidele jõudes on sul vaja ette näidata tagasilennupilet Taisse (või edasilend mujale).

Hotelle pole vaja broneerida kui ise just ei soovi.