bangkok pakihoid

Jõuame hommikul vara Bangkoki Don Muagi lennujaama ja sooviks enne hotelli minekut külastada Chatuchaki marketit. Lennujaamast turule saan A1 bussiga ja hiljem edasi taevaraudteega hotelli. Aga kuhu panna pagas? On seal mingit pakihoidu Mo Chi peatuse ja turu lähedal?

Mõtekas on viia pagas hotelli. Tavaliselt on nad lahked ja võtavad kotid hoiule, ehki check in ´i veel teha ei saa. Kui juba selle A1 bussiga metroo algupeatuseni jõuad, siis pole mingit mõtet enam lennuväljale tagasi logistada. Vahemaa pole pikk aga buss on reeglina puupüsti täis, kotid on rasked jne. Metroo ja taevarongiga on mõnus, lihtne ja kiire Bangkokis liigelda. Metroo peatus on otse turu väravas. Turu kaardid olid viimati saadaval sealsamas, metroopeatuse juures oleva WC juures. Kui oled "korralik" shoppaja, ja kallis brändikaup pole eesmärgiks, siis tasuks turu jaoks varuda PALJU aega. Minu arvates on Chachuracki turg seda väärt. Sealt saad osta KÕIKE. Sama kaup, mis igal pool alustades kaubanduskeskustest ja lõpetades tänavaturgudega.

Kindlasti soovitaks kotid viia hotelli.Mo Chit sky-traini peatuses küll ma eelmine nädal pakihoidu ei näinud. A1(hind 30 TB ) peatub otse sky-traini jaama ees. Mis puutub shoppamisse,siis igal pool on kaup ühesugune.Vōite minna suurde kaubamajja MBK ja ööturule Pat-Pongis.

Ei puutu küll otseselt teemasse, aga Don Muagi lennujaamas on pakihoid, kuhu jätsin oma kraami kaheks nädalaks nii väikse raha eest, et ei mäletagi. Soovitan küsida lennujaamast, kui läbisõidul ja kaasas rohkem kohvreid kui vaja läheb (Tegelikult ei ole Tais midagi vaja peale hea tuju ja pangakaardi)