trip-krainetrip-ukraine-dark
Bankokis Suvarn... lennujaama lähedal asuvad hotellid ja reisi eelarve

Jagage oma kogemusi lennujaama lähedal hotellide kohta. Tahaks esimeseks päevaks Eestist bronnida. Kuna läheme reisle 4a. lapsega, siis tahaks esimese päeva puhata ja siis kohapeal edasine majutus vaadada. Lisaks veel tahaks teada kas 3 nädalaks 2-le täiskasvanud inimese kohta 30 000 eeki on piisav raha mida kaasa võtta. Pole eriti aimu ka mida seal teha võiks. Kuna kaasas 4a. laps siis on tegevused ka suhteliselt piiratud. Ootaksin väga nõuandeid nendelt kes käinud lapsega Tais.

Lennujaamas on turismilett, kust saate kataloogi alusel vastavalt teie tingimustel hotelli valida ja broneerida.

Kas piirdute ainult Bangkokiga või plaanite sõita ikka mere äärde?

Isiklikult arvan, et puudub igasugune põhjus lennujaama lähedal hotell broneerida(kui just öösel ei saabu), sest bussi/takso ühendus linnaga on piisavalt mugav/kiire/taskukohane. Soovitaks kohe kesklinnas(nt.Siam Square, Pratunam) hotell broneerida, saab päeval, õhtul natuke ringi ka vaadata, muidu läheb aeg hukka. Juhul kui 30 000 krooni ei sisalda majutust, siis peaks väga lahedalt hakkama saama. Nagu ikka oleneb inimesest ja tarbimisharjumustest.

Vaataks päeva kaks ringi bankokis ja siis läheks kindlasti kuhugi kus rahulikum. Olen siinseid postitusi lugenud. Ikkagi muretsen juba ette et kuidas leida ööbimiskohti aga siinsete postituste üldine arvamus,et kohapeal lihtsam ja odavam. Teen kodutöö kuhu minna ja mida teha, aga see rahaline pool? Olen leidnud siit vanu hindasid, värskeid mitte. Kas hinnad on oluliselt tõusnud? Just toitlustus, autorent? Selline reis meil perega esimene.

ja oleme väga rahul.Olime bangkokis 5 päeva ja kaks nädalat hua hinis.Kuna olime ise tais käinud aga ilma lasteta siis hirm oli suur aga asjata(õnneks).Kodus tegime lastele selgeks et üksi jalutama ei lähe kuna seal on ennegi lapsi kadunuks jäänud. Bangkokis käisime meremaailmas,karaokes ja kõige kõrgema maja katusel lastega.Esimene asi mida soovitan on korralik bangkoki kaart osta.Minge ise kohale vahentajaid ei ole vaja säästate raha ja päris palju.Liikumine on lihtne taksoga aga kui tahad natuke rohkem näha siis taevarongika.Kõik mis on hotellist kagemal on odavam ka söögi kohad. Meie pere sai hakkama u 2000€uriga ja väga palju sai selle eest kaasa ostetud.

2000 €uri arvata võib, et see ei sisaldanud majutust? Kui ma siin netis otsin erinevaid hotelle, siis on mulle tekkinud arusaam, et alla 700 krooni ei tohiks üldse arvestada, et majutust saab, pigem 1000 kr. ööpäev - 2le inimesele. Kui vanad su lapsed olid? Kuidas nad lennukis hakkama said? Meil on lennukipiletid ostetud ja reis läheb lahti 24. det. kuni 15. jaan. Kui keegi veel läheb lastega võiks ju kontakti hoida, võiksime ju koos midagi toredat ette võtta.

Oleneb kui nõudlik sa hotelli suhtes oled. Minu keskmine hotelli hinnatase jäi 400-500 krooni/öö piiresse.

Olen momendil hotellis nii umbes 5 km Suvarnabhumist, maksin öö eest 700 bahti, hotell väga hea üksi vöi kahekesi reisimiseks(vähemalt minu tuba), lastega ei oska öelda. Vaata www.ratestogo.com Olen sealt saanud alati parimad hinnad, just viimasel hetkel, sest nad pakuvad max 28 päeva ette.

Tere karaoke, sai ka käidud Tais ja olime 23 päeva seal, oli samuti esimene reis perega, võtsin naise ja 3 aastase lapse kaasa. Minek oli täiesti lambist, sõber kes seal koguaeg käib soovitas ja otsustasingi, võtsin ainult lennupiletid. Minu soovitus on, et ära jää alguses Bangkoki, kuna jube raske hiljem tõmmelda nende suurte ostukottidega edasi phuketisse, koh samuile või krabisse või kuhu iganes plaanid minna. Meie läksime sama päev edasi siselennuga Thai Airlines Phuketile ja seal Karon Beachile, lennukite vahe kopenhagenist bangkoki maandudes ja seal edasi Phuketile mineva lennukil oli 2 tundi. Aega oli tohhuijaa, kuna nii kui lapsega sinna lennujaama sappa jõudsime tehti uus kassa lahti ja juhatati sinna, võeti lihtsalt käest kinni ilma et ise oleks nõudnudki, asi võttis maks 5 minutit. Seega mine otse sama päev mere äärde, netist bornni maks. 1 päevaks hotell ja järg päev otsi uus hotell. tagasitulles mine shoppa 2 päeva bangkokis siis saad suurte kottidega Eesti tagasi tulla otse. 30 kilo jätkub, kui iga päev ei söö kalleid mereande ja hotelli raha eraldi oled arvestanud. 1000- 1200 bahti öö arvesta siiski majutusele. Kokkuvõttes tahaks sinna juba praegu tagasi minna nii kui võimalik, miinimum 3 näd olla seal, pärast ei taha kuidagi ära minna sealt.

Lapsega käige kindlasti ära ka kiirkaatriga seal phi phi islandil, kuskil tänavaputkas kauple reis kindlasti 40 % alla, usu mind, nad lasevad alla. Mine käi loomaaias ja turu peal ja tehke lapsele mingi mere peal atraktsioon ka, mega huvitav on neile. Mina viisin poiskese ka kahe inimese kardiga sõitma, see ka väga meeldis ja käisin colt püstoliga tulistamas, seda meeldis tal ka vaadata. Tai poksi võid ka juba talle näidata. Ütleme nii, et kui laps kaasas siis on sul kõik privileegid, sest nad lähevad minu arust juba liiga liiale seal valgete laste poputamisega. Bangkokis on natuke teistmoodi, seal on kõigil suht suva mis nende ümber toimub, aga eks selle naeratuse taga on siiski alati RAHA.

See oli nüüd küll üks positiivsemaid postitusi mis ma siin lugenud olen. Mõned materdavad lastega reisijaid siin hirmsasti. Aitäh tõsimeeli, hea kuulda otseseid soovitusi, kindlasti kasutame näpunäiteid.