Ryanairiga Barcelonasse

Tere! Sooviks teada kas keegi on veel läinud Barcelonasse Ryanairiga ? Sooviks teada kuidas bussiliiklus seal öösiti toimib(kui üldse)? Lend tagasi toimub varahommikul Saksamaale, ehk lennujaamas peaks olema juba kell 4.00. Barcelonast Girona lennujaama on kuskil üle 100 km. Vajadusel muidugi takso variant aga sooviks just busside kohta infot. Ehk on kellegi kogemust?

Varahommikuse lennu puhul ööbisin lennujaama kõrval hotellis, hilise lennuga minnes oli auto renditud.Viimane buss pidi väidetavalt viimase lennu ära ootama aga, kas ka nii on ei tea. Endal oli kogemus Barcelonast Gironass eminekuga, et buss ei pidanud graafikust kinni, õnneks oli meil minek lennujaama hotelli, et ei jäänud lennust maha. Osad inimesed pidid taksoga lennujaama minema, pakkusid meile kulude jagamiseks ka taksot, kuid kuna meil kiire ei olnud siis ei hakanud minema.

1x olen käinud, siis lennuk väga ei hilinenud ning saime kohe Gironast Barca poole teele asuda. Aga buss ootas minu meelest küll juppaega reisijaid lennukilt, nii et tormamisel polnud tegelikult üldse pointi.Kui öösel vaja uuesti lennukas olla, siis soovitaks ka õhtul Gironasse sõita, ja sealt siis takso või transfeeriga lennujaama.Mina ostsin piletid siit juba ette ära ja kõik lahenes vinks-vonks.https://www.sagales.com/en/trip/17/transfer-girona-airport-barcelona-centre

Barcelona-Girona vahel liiguvad ka mõnusad rongid. Aga öise lennuki peale minekuks on tõesti kõige mõistlikum õhtuks lennujaama lähedale hotelli minna, lähim on lennujaamast u 300 meetrit.

Rongi peale saamiseks vaja kõigepealt rongijaama saada. Rongijaam asub Girona linnas, lennujaam aga linnast väljas.

Girona lennujaamas ootavad bussid viimased lennukid ära. Tallinna lend ei ole ainuke. Turvaline on Sagales või From2 lehelt transfeer tellida. Siis on kindel, et ootavad ära. See peaks viima broneeringus märgitud kohta ka?