Barcelona parimad shoppingukohad?

Kas te oskaksite rääkida Barcelona parimatest shoppingupaikadest ja äkki ka öelda,kust leiab skeidiriideid ?
Kuidas on hinnad jne jne?

Haige värk! Pea iga riigi ja linna all on mingid "off"topicud shoppamisest. Kurat võtaks, jaluta linnas ringi ja kui miski pood silma jääb siis astud sisse ja ongi kõik. Hinnalipikud on samuti toodetele külge kleebitud. Hinnad on eurodes!
Skeidiriideid leiad nii, et kui tuleb mõni kohalik skeiter vastu siis teed suu lahti ja küsid. Eks ole?
Ära tüütab......

Shopping Barcelonas ja selle ümbruses

Läheme perega septembris Barcelona lähedal asuvasse Cambrils (Valencia poole sõites umbes 100km) linnakesse puhkama. Kas seal ümbruskonnas on ka ostlemiseks kohti (nt. outletid, Nike tehasepoed jne) Kes käinud, palun jagage informatsiooni. Lisaks tahtsin uurida mida põnevat sealkandis veel teha oleks.

14-23 sept, kui mul õigesti meeles on, toimub Santa Tecla fiesta. Väga lahe, aga rahvarohke. Jagub paraade, tulevärki, igasugu etendusi ja söögiorgiaid. Minge kindlasti Tarragonasse ja külastastage inimpüramiidide ehituskoole (küsige nt infopunktist Human castle builders'ite kohta). Neid koole on seal üsna mitu ja vahetult enne fiestat harjutatakse hoolega, teatud päevadel saavad ka külastajad koolidesse seda vaatama minna. Just koolis ongi huvitav sellesse hullude kataloonlaste ettevõtmisse süveneda.
siit saab aimu, mida soovitan
http://www.google.ee/images?hl=et&q=Xiquets+de+Valls&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=zaNCTczFKsLqOdOO3bIB&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=5&ved=0CEkQsAQwBA&biw=1004&bih=617

Väga äge, kuna Tarragona pole meie peatuspaigast kaugel, siis kindlasti jätan selle meelde. Tänan

Tarragona ise on ka mõnus, Rooma-aegset ajalugu täis. Ja ilmselt sobilik ka ostlemiseks. Mulle meenus, et kõik muuseumid olid välismaalastele fiesta ajal tasuta. Kusjuures ega me septembris välisturiste seal eriti ei kohanud, fiestale kogunes rohkem kohalik rahvas. NB! Rongiühendus on kirjade järgi hea, aga tuleb olla valmis ka väga pikaks ootamiseks. Samas, rongid on mugavad ja ega ka busside graafik fiesta-siesta-manjana maal kindel valik pole. Cambrilsi ja Tarragona vahel asub ka veepark Port Aventura, mis tõenäoliselt sept keskel küll suletakse, seda peab nende kodulehelt täpsemalt uurima juba suve lõpul.

Mango outlet - Barcelonas,Avenüda vöi Rue aga Girona 37, enamik riideid 20 euri, ümbervahetamisel raha tagasi ei anta, tuleb uus asi valida. Suur sortiment ja proovimiseks peab aega leiduma. Need röivanumbrid on väheke teistmoodi seal poes. Paluks seda tähelepanna ja kindlasti proovida.

leenasuvele suur tänu info eest.