Batumis lõõgastumine

Tere! Oleme augusti alguses mõned päevad, (peale mägitrippi), Batumis ja sooviks rahulikult lõõgastuda. Teatavasti on aga täpselt siis Batumis kõrghooaeg ja meeletud massid liikvel aga väga sellest kärast ei hooli.Kas keegi teadja võiks jagada infot, kuidas on Batumi lähiümbruses ujumiskohad ja ööbimisvõimalused? Võib olla on hoopis targem minna natuke Türgi poole? (Saabumine ja lahkumine Batumist on meil plaanitud rongiga).

Ise pole käinud, aga kuuldavasti on kohalike hulgas populaarne Sarpi rand. See on Batumist veidi maa lõuna poole, vahetult enne Türgi piiri. Nii palju kui mina tean, käivad sinna Batumist bussid. Vast saab ööbida ka, guugelda :)

Sai 2007 aastal seal käidud, täitsa ok koht. Siis küll Batumis öömajaga probleeme polnud, kuigi olime ka seal augustis. Sarpi käivad bussid ja marsad, seal oli vesi nagu puhtam kui Batumis. Koht ise pole Batumist kaugel otse Türgi piiri ääres.

Batumist põhja pool on selline väikene linn nagu Kobuleti. See on 11 km pikk linn, rannariba samuti umbes nii pikk. Aga kivine, nagu Batumiski. Seal on kindlasti melu vähem, ta pole nii uhke linn ka nagu Batumi. Ja sellest veel omakorda põhja pool on selline koht nagu Ureti. Seal ise pole käinud, aga seal pidi olema liivarand ja kohalikud ise soovitavad seda. Igale poole saab marsaga.

Tere,

Oleme Batumis 1 september kuni 4 september ja oleme öömajaga hädas. Oleme kahekesi ning sooviks olla kuskil ranna lähedal ning sooviks ikkagi privaattuba ehk siis päris hostel neljakesi toas ei sobi. Netis tundub, et on väga limiteeritud valik (enamus olemas siin lehel: http://www.hotelsinbatumi.com/ ) kuigi kirjas, et olemas üle 50 hotelli. Maksma oleme nõus kuskil 100GEL-i kahepeale. Kas see on liiga vähe arvestades piirkonda? Äkki keegi oskab nõu anda.