Berliini troopikasaar

Kas keegi on veetnud aastavahetust Berliini troopikasaarel? Paluks muljeid - nii positiivseid kui negatiivseid. Muljed võivad muidugi ka muust perioodist, kui aastavahetus olla. Ja on kellelgi ideid kuidas sinna kõige mõistlikum kohale oleks saada aastavahetuse paiku?

Kas mõtlete seda troopika nö. mulli? Kui jah siis mina küll pettusin selles kohas täielikult, kirjeldus oli mega lahe ,aga kui kohale jõudsin siis selgus,et ega seal tegelikult midagi eriti teha ei ole. Lihtsalt jalutad ringi ja ujud natuke. Meie pidime seal veel öö veetma, mis oli eriti kohutav. Kui lähed ainult õhtuks või mõneks tunniks siis võib isegi okei olla, aga kauaks pole küll sinna mõtet jääda. Kahjuks ei oska ma kommenteerida, mis seal aastavehtusel toimub, aga minu meelest peaks see nende kodukal ka kirjas olema. Muide seal on suht kallis kõik.

kui mina seal käisin poolteist aastat tagasi, siis ei olnud kogu kompleks veel väljaehitatudki. Mulle jättis ka koht eelnevalt piltide järgi parema mulje kui kohapeal olles. Samas ujuda oli mõnus ja õhk oli soe. Pesemistingimused olid küll väga kesised.