Berliinis head hinna/klassi hotelli soovitused

sooviksin soovitusi Berliinis hea hinna/klassiga hotelle paariks kolmeks päevaks peatumiseks Ette tänud !

https://www.booking.com/hotel/de/ibis-berlin-kurfuerstendamm.en-gb.html?sid=a4cb54f15874ddb3a41dfe4a3209615d;dcid=1;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0 Mina ööbisin Berliinis paar ööd selles hotellis ja jäin väga rahule. Asukoht on hea, metroojaam üle tee, igasugused kaubanduskeskused jne on ümbruses. Seal samas kõrval on ka Ibis Budget, mis peaks ka väga korralik ja natuke odavam olema, toad on veidi tagasihoidlikumad ja väiksemad ilmselt, aga ikkagi korralikud.

Berliinis tundub, et on tase suhteliselt ühtlane. Korralik hotell algab kuskil 30-35€ kahene tuba. Aga jah, ega üksikuid hotelle pole mõtet tulistada, vaata booking comist kus üldse tube on soovitud ajal. Otse hotellist bronnida on enamasti kallim. Linnaosadest ei soovita Marzahni, Köpenicku, Spandaud, jäävad liiga kaugele aga kaardil näitab ära kus asub. Kui jääb S-bahni ringi sisse on ideaalne, paar kilti väljas (ida või põhja suunal Lichtenberg, Wedding, Prenzlauer Berg) ei tee ka kurja. Kui tahtmist linnapeale pidutsema minna, siis üldiselt ööbussid ja trammid liiguvad üsna hästi enamvähem pooletunniste vahedega nendes linnaosades. Ringi sees on liiklus tihedam. Charlottenburgi suunal harvem. Pole väga oluline just Mittes olla, see on kallim. Põhiline ööelu ja niisama tegevus käibki rohkem ida poolel. Zooloogischer Gartenist lääne poole ma ei läheks, suht vaikne ja väljasurnud koht eriti õhtusel ajal, väga lõunasse ka mitte. ca 60€ eest saab päris keskusesse toa aga metrooga sõita tuleb nagunii.

Ma ei saa aru, miks kõigil see Booking.com mingi standard otsingukoht on, arvestades, et tegemist on keskmisest kallima leheküljega, kus ei saa isegi mingeid boonuspunkte.

Otsige parem hotelscombined.com pealt, kus näitab paljude bronnilehekülgede hindu võrlduses ja sealt võtke odavaim.

Booking on ohutum ja lollikindlam kui seal hotelscomined lehel mõni odavam variant.