Birma viisa

Oleme minemas septembris aasia tripile ja kas kellelgi on infi Birma viisa saamise kohta. Kas ka lennujaamas voi piiril voi ainult saatkonnas alustame Bankokist. Ma motlen lähiaja kogemusi.

Info siin: http://www.myanmarembassy.com/english/visa.htm Aga kõige kindlam ja lihtsam ikka Bangkokis viisa saatkonnas ära teha.

0
0

BK-s ikka kõige mõistlikum. Tavaliselt saab järgmise päeva lõunaks kätte.Kohale tuleb aga minna nii kella 7 paiku, kuna nad jagavad seal järjekorranumbreid ja viimased jäävad ilma. Muidugi saab väikese lisatasu eest ka veidi hiljem löögile. Piirilt lastakse paaris kohas ainult piirilinna endasse ja mitte edasi. Seda lennujaamas viisatamise kommet Birmas pole, ikkagi väike aasia NSVL.

0
0

Myanmari viisat on võimalik ka piirilt saada, kuid arvestada tuleb 2 nädalase etteteatamisega. Selle korraldajaks on riiklik turismiagentuur. Infoks link: http://www.myanmartourismservices.com/visa_on_arrival.htm

0
0

See on juhul, kui võtad nende orgunnitud kalli ringreisi. Paberid aetakse ette ära ja viisalipakas passi jah piiril. Aga see pole see, mida tavaliselt mõistetakse viisa piiril all.

0
0

Endal ka septembris minek Myanmari, kuna aega on vähe, siis tellisin kohalikult reisifirmalt nädalase ringreisi Yangon-Mandalay-Bagan-Inle-Yangon. Viisa orgunn maksis täiendavalt 15 USD, kogu asjaajamine sai korda aetud läbi online suhtluse, mille kaudu sai neile saadetud dokumentideks vajalikud andmed ja pildid. Paar päeva tagasi sain tagasi aktsepteeritud vastuse, milline läheb veel ka piirikontrolli ja lennufirmale. Selle kinnituse alusel nad piiril panevad viisa passi. Visa on arrival tegemiseks ei ole vaja muud kui kas või ühe hotelli bronni läbi nende. Sarnast teenust saab kasutada ka Vietnami külastamisek

0
0

Kui taotleda viisat Berliinist, kui palju tuleks koos taotlusega postikuludeks raha lisada?

0
0

Birma viisat saab ka taotleda Brüsselist http://www.embassyofmyanmar.be/

0
0

Samal teemal on küsimus siin juba esitatud, kuid vastamata jäänud. Ehk on keegi vahepeal selles osas targemaks saanud?

Kui taotleda viisat Berliinist, kui palju tuleks koos taotlusega postikuludeks raha lisada?

Viisa taotlemist puudutavas infos on öeldud:"Self-addressed return envelope with stamps or postage for registered letter. International coupons for postage fee and Austrian Euro stamps are not accepted."

Eesti Post ütleb, et ei ole võimalik siit selliseid marke peale panna, mis dokumendid Saksamaa kaudu tagasi tooksid ja et ainus võimalus on ikkagi rahvusvahelised kupongid. Või siis sularaha. Samas väidetavalt kumbagi neist variantidest ei aktsepteerita... Või on asjad siiski muutunud?

0
0

Mul oli täpselt sama küsimus ja helistasin just saatkonda neile, ning vastuseks oli, et kui panna 10 EURi ümbrikuga kaasa, siis on OK.

0
0

Panime postikuludeks 10 EUR ümbrikusse, ja pooleteise nädala pärast oli 2 passi koos viisadega tähitult meil tagasi.

0
0

Kas Berliini saatkonna kaudu viisa taotlemisel maksite viisa tasu (25 EUR per nägu) pangaülekandega või panite ka ümbrikusse ja saatsite postiga? Pangaülekandega tulevad ju ülekandekulud päris suured.

0
0

Viisatasu panime ümbrikku sularahas. Saatkond saadab koos passiga tagasi ka 2 viisataotluse tembeldatud paberit. Vähemalt ühte neist küsiti piiril ja vist võeti ära ka. Kui olete huvitatud näputäiest Birma rahast (meil jäi reisist järgi ja polnud aega tagasivahetuse võimalusi otsida) siis võtke ühendust uza(ätt)hot.ee

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased