Blogi - USA, läänerannikult idarannikule

Ärge väga valusalt lööge. Tegemist on isikliku vaatepunktiga ja üldsõnalise kirjeldusega 
https://wp.me/p9SVW4-5t

Väga põhjalik kokkuvõte ja huvitav lugemine. Kindlasti abiks ka sinnakanti reisijale.

Kas mõistliku hinnaga autorent LA-Chicago suunal tundus pigem tavapärane leid või juhuslik õnn? Et kui suur on risk, et kui lennupiletid vastavalt ostetud, et mõistliku hinnaga autorenti ei leia? Kuigi võiks ju eeldada, et neid ikka veel omajagu, kes R66-t mööda sõita tahavad. See üheotsareis oleks päris huvitav, muidugi võtaks oluliselt rahulikumalt seda sõitmist.

Ise olen kogenud üheotsa-autorendi puhul seda, et tuleb proovida erinevate vahendajate kodulehel ja ka otse rendifirmade kodulehtedel.
Ning pigem lennujaam määrata tagastamise ja autovõtmise punktiks, isegi kui ei võta autot kohe lennujaamast ja jääd veel pärast tagastamist riiki.
Hiljuti Alamo puhul kehtis see, et linnakontorite puhul polnud ühtegi autot pakkuda ühe otsa puhul või taheti selle eest tagasitoomisraha, kuid lennujaamast-lennujaama oli tasuta ühe-otsaauto täitsa olemas.
Broneerisin vähem kui nädal ette. Igatahes tundub, et kontorite vahel nad ei vaheta autosid ja tasuta üheotsa saab konkreetsele autole, mida on vaja tagasi toimetada. Varakult broneerides ei tarvitse süsteemis olla veel infot, et 100% kindlusega on idaranniku auto just sel päeval läänerannikul ja tore oleks see itta tagasi saada. Ilmselt on eeldus ka see, et keegi selle auto on sinna sõidutanud üheotsatasu makstes idast läände.
Seega on palju agasid, kuid autorendituru ja autode käive on suur ja variandid on täitsa leitavad.