trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ei tahtnud juulis keegi midagi. See neil seal ammust ajast kyljes, et võid oma koroonadokud sinna lisada, aga kohustust ka enne polnud.

Öösel saab Sorrentosse vaid taksoga. Hommikul on variandid nii praam (mugavam) kui ka rong (odavam).

Praami info leiab nt siit: https://www.ischiainsider.com/en/ferry-schedule

Pileteid saab ka sadamast hõlpsalt osta. Hind 12-20euri kanti. Lennujaamast saab sadamasse bussiga või taksoga. Takso ca 20, hind oleneb ka, kas päeval/öösel.

Maltal on bussiga väga lihtne ja mugav saart avastada.

Ma küll ei täheldanud, et kedagi Egiptuses see allkirjaga paber oleks huvitanud. Lennukis korjati need kuskile karpi ja rohkem ma seda ei näinud :-) Lennujaamas vaadati ainult vaktsineerimistõendit ja seda ka eemalt.

Kasutasime ka sama transporti, ca 10 min peale lennujaana saabumist jõudsime bussile. Need bussid ongi planeeritud kenasti lennujärgselt. Pileti ostsime netis ette edasi-tagasi, nii oli pisut soodsam ka.

Mina saan aru, et 1. juulist pääsevad Norrasse vaktsineeritud või haiguse läbipõdenud ja Eesti on nö roheliste riikide nimekirjas.

Travellers from “green” European areas/countries and travellers that possess a valid corona certificate by EU standards, are allowed to enter Norway without having to quarantine, provide negative test results or register their entry.

https://www.visitnorway.com/plan-your-trip/coronavirus-and-travelling-to-norway/

Jah, ma saangi aru, et 11. juunist on see abiks neile, kel riiki sisenemise luba olemas. Edaspidi (juulist?) on ehk lootust ka teistel.

Kas ma saan õigesti aru, et 11. juunist justkui pääseks Norrasse kõik vaktsineerimispassi omanikud?

https://www.regjeringen.no/en/aktuelt/exemption-from-travel-quarantine/id2859913/

No nt soojem kui Eestis on kindlasti Küprosel ja Maltal, kuhu Tallinnast Ryanairi otselendudega on enamasti väga soodne lennata.

Väga põhjalik kokkuvõte ja huvitav lugemine. Kindlasti abiks ka sinnakanti reisijale.

Siguldas näiteks: https://www.tarzans.lv/eeRootsis Vimmerbys on väga armas koht nt Astrid Lindgreni maa: https://www.alv.se/enNo Soomes muidugi Muumimaa: https://www.muumimaailma.fi/