Bremenis ööbimine ja transport

Plaan minna neljakesi jaanuaris Bremenisse kolmeks päevaks.Kas keegi oskab soovitada normaalse hinnaga hotelli või tasuks üldse korter otsida ning rentida? samuti kuidas on seal transport lennujaama ning kesklinna vahel? ootan infi,tänud!

Lennujaam asub sisuliselt linnas. Enam-vähem nagu Tallinnas.

Tramm, Liin nr. 6 sagedus 10 min.

Buss, Liin nr. 52 sagedus 30 min.

0
0

Meie ööbisime siin www.kuenstlerwohnung.de. On küll veidi kesklinnast eemal, aga trammid käisid suht tihedalt. Meil oli vaja saada ööbimiskohast lennujaama väga vara hommikul. Kuigi ka trammid sõitsid nii vara, ei viitsinud me kottidega rännata ja tellisime takso, mis läks maksma 15 euri.

0
0

Mitte kõige odavam, aga Marriott Courtyard raudteejaama taga tegi suvel augusti alguseks oma brandi kohta väga hea pakkumise - 65 EURi tuba (kaks täiskasvanut ja 8-aastane laps). Ehkki Courtyard (ehk uus juurde/hoovi/ehitis), oli siiski vägagi Marriott:) Hommikusöök ei olnud küll hinna sees.

(Hetke - 11.12.11 - hinnad on siiski kahjuks teisest klassist, näitas kiire kontroll.)

Südalinna saab kas 20 minutilise jalutuskäiguga või trammi/bussiga. Lennujaama trammiga kohe raudtejaama eest. Tripadvisor taas abiks broneerimisel.

0
0

Aga kellegil mingi nimekiri kohtadest mida külastada ja mingi hea kaart kuskil abiks vms? Plaan vaatamisväärsusi külastada ja shoppama minna :)

0
0

Ehk oskab nüüdseks keegi veel soodsaid ööbimiskohti soovitada? :)

0
0

Bremenis oli päri raske leida soodsat ööbimist, jäi isegi silma kuskilt tripadvisorist, et ma ei olnud ainus, kelle meelest seal pole soodsaid ööbimisi :)

Aga lõpuks võtsin toa sellelt lehelt http://zimmer-in-bremen.de/english/

0
0

Kallid on jah üldiselt. Aga jäid rahule sellega? Räägivad õiget juttu, et 15min jala kesklinna?

0
0

Me võtsime nelja peale kaks tuba ja kolm ööd tuli 60€ nägu, kui ma õieti mäletan. Meil olid tuba 2 ja 3 ning nende kahe toa peale oli üks dushiruum. Ühes toas oli väike kööginurk ja teises ainult väike külmkapp. Aga meile sobis ja jäime sellega rahule. Oli jah suhteliselt kesklinna lähedal, 2 trammipeatust oli kesklinna ning meie käisime selle läbi kuskil 10 minutiga. Trammid käisid ka tihti ja samuti juba hommikul vara, kui oli vaja lennujaama saada.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased