trip-krainetrip-ukraine-dark
Bulgaaria hotell 4*Dolphin Marina - ei soovita

Käisime novatoursiga eelmine nädal seal puhkamas nii öelda, kataloogis nii ilusana paistnud hotell osutus täielikuks petekaks. Hotell asub küll mere ääres, aga mitte rannas, kus võiks ujuma minna - seal hoopis on väike sadam. Hotelli vastuvõtus töötavad absoluutselt ebaviisakad ja ülbed mutid, mõlemas hotelli lobby baaris kogu aeg suitsetatakse ja väikeste lastega seal võimatu olla nii päeval kui õhtul. Meie perele anti tuba kahe eraldi voodiga, isegi kokkulükates ei olnud võimalik normaalselt magada, nii ebamugavad. rõduuks kinni ei käinud korralikult, öösel tuul puhus. Eks neid vigu oli veel, mis meile puhkuse täiega ära rikkunud.

Lähen juulis Sofiasse, Le Fleur hotellis ööbin, ootan kohutavalt... Arvan, et lahe reis tuleb, kuigi veits töö-täiendus-löbu-reis... Saame näha:)

Reisijax, tripadvisor on sinu sõber. ja samuti suured korporatiivsed ketihotellid(Marriott, Hilton, Sheraton, Radisson, Ramada, Le Meridien, Accor, Intercontinental, Crowne Plaza, Holiday Inn, Hyatt, Westin, Novotel, Wyndham, Choice jne), kuigi ka seal võib sita sisse astuda.

Aga Bulgaaria on anyway arengumaa, sama hästi sa võiks Jaltas või Krimmis mugavpuhkust loota. You get what you pay for.

Et vältida ebameeldivusi, tuleb hotelli kohta kommentaare lugeda. Näiteks tripadvisor.com kommentaarid Club Hotel Bolero kohta olid head ja hotell oli ka supper. Hind on soodne kui reisib üks täiskasvanu koos kuni 12 aastase lapsega (1+1,kõik hinnas, Novatoursilt =10991eek/nädal), soovitan. Eriti meeldisid basseinid, teenindus, toidud, Bulgaaria restoran ja animatsiooni tiim.

Le Fleur hotell oli Sofia ilusaim hoone nii seest kui väljast...