Bulgaaria hotell MPM Hotel Arsena

Tere!
Valin Bulgaariasse hotelli. Pakkumises kõik hinnas ja kõik hinnas pluss. Olen korra käinud AL puhkusel ja see polnud küll midagi erilist, piisaks ka hommikusöögist. Lihtsalt hetkel sõelale jäänud AL hotellid 4tärni.
Kas on keegi kokku puutunud AL pluss hotelliga, on siis midagi erilist?
Jutt käib MPM Hotel Arsena hotellist.
Tänud!

vaatan teie hotelli kodulehte, kas mite sellest ei käi jutt? http://www.mpmhotels.bg/eng/htmls/aiarsena.html#sea

No mul tegelikult sama hotell, lihtsalt avatud AI Premium lehelt.

Sain teie küsimusest natuke valesti aru, küsimus hoopis, et mis mulje hotell teistele jätnud on?
Seda saab ise ka nt bookingust vaadata: seal arvustuse hinne 7,5 ja kõige parem neid arvustusi endal lugeda, isegi eestikeelne olemas! Et näha inglisekeelseid, teha vastav linnuke kuhu vaja. https://www.booking.com/hotel/bg/arsena.et.html

Tegelikult mõtlesin seda, et Bulgaaria oludes AL pluss...mida erilist see pakub? Tutvustuse järgi on wifi ainult lobbys. Oleme olnud 5tärni hotellis AL, oli ok, aga ei midagi erilist, siit sealt ikka nats ligaloga. See Bulgaariale omane.
Pakkumises lihtsalt hind krõbedam, ei tea kas on mõtet maksta...

Evelin, sellisel juhul vaadake ikkagi mu esimest linki, seal ära toodud AI Premium (eeldan, et see ongi see Pluss) sisalduv

Teemaalgatajal on asjad natuke segamini: ei ole olemas AI hotelle ja AI Pluss (või UAI) hotelle. Need on ainult erinevad paketid, mida võib pakkuda ka sama hotell. Hotelli headusel (sh wifi signaali tugevusel) ja söögi-joogipaketil puudub igasugune omavaheline seos.

Hinnangud hotelli kohta, nagu juba öeldud, Tripadvisorist, söögipakett oma eelistuste järgi.

Tänan. Tripadvisorist ja muudest nõuannetest oli abi. Vist ikka ei otsusta selle hotelli kasuks. Liiga ülehinnatud.

Lihtsalt infoks..

Kuna olen viimastel suvedel Bulgaaria kuurortide hotellidega väga hästi kursis olnud, siis mainin vaid, et igaks juhuks tuleb arvestada võimalusega, et AL hotelli/toitlustus ei pruugi olla samaväärne kui Türgis või Egiptuses. Loomulikult on ka erandeid.
Eestis inimesed puhkavad ju enamuses Egiptuses või Türgis ja siis kipuvadki nad kõik maid, sh ka Bulgaariat just selle möödupuu järgi hindama ning on pärast väga pettunud... :)