Bulgaaria-Kuldsed liivad

Tere,

Oleme minemas nüüd kohe Bulgaariasse, hotelliks on meil Edelweiss 4* Kuldsetel liivadel. On keegi seal varasemalt peatunud? Samuti palju soovitaksite kaasa võtta kohalikku raha ning mida tasuks kaasa osta suveniiriks. Oleme minemas nädalaks ning plaanis on külastada ka Varnat.

Eelmisel suvel sai käidud Kuldsetel liivadel. Võis rahule jääda, kohapeal on iga õhtu midagi teha/vaadata. Üsnagi palju on noortele inimestele, sest ööelu on võimas. Lastele on palju erinevaid atraktsioone. Raha kohta ei oska täpselt öelda, kohapeal on palju erinevaid putkasi ja poode, aga meil kulus raha põhiliselt jäätise ja poest mõne alkohoolse joogi kaasa ostmiseks (alkohol on kohapeal odav võrreldes Eestiga). Varna kohta ei oska öelda, sest ise ei käinud seal. Suveniiriks ostsime kaasa erinevaid Bulgaarias toodetud roosi tooteid (seepe, õlisi jms).

Edelweiss on norm hotell, meil oli ALL möödunud kevadel ja jäime väga rahule hotelliga. Ilusat reisi.

Raha on kõige odavam ja mõistlikum vahetada kohapeal mingis pangakontoris.

Me vahetasime ka seal raha. Aga see hotell peaks olema suht hea:) Me ise olime mingis teises mis oli kohe tänava ääres see oli ikka päris hull:D Ma küll veel muldvana ei ole aga magada oli ikka suht vöimatu enne kella kolme öösel polnud lootuski:D Aga meie käisime juuni alguses ja ütleme nii et meres siis ujuda ei kannatanud veel.Aga muidu köik on eestiga vörreldes ikka väga odav ja eriti alkohool:D Varnas käisime ka no see nagu üks suur lasnamägi:D Ja juhin tähelepanu sellele et kui te lähete bussiga Varnasse siis hoidke mölemad pileti kontsud alles sest kontrollid kontrollivad seda:D Meil seal sellega väike sekeldus:D Ja see folkloori öhtu oli suht kena:D Meile meeldis:)

Me ka varsti minemas, hotell on Lilia4* infot on vähe olnus selle hotelli kohta? Kuna on rannale lähedal siis magada ei saa, on kellegi midagi teada selle hotelli kohta?

Soovitan olla ettevaatlik ühistranspordis ja linnas taskuvarastega, meil viiest inimesest kolmel pandi rahakott pihta.nad on ulmeliselt osavad selles.