Bulgaaria Sunny Beach

Reisiaeg 14.05 - 21.05.19Koht Sunny Beach. Hooaeg alles algab, paljud hotellid ja poed alles avavad ennast ja teevad viimaseid ettevalmistumisi avamiseks. Juuni algusest on tõenäoliselt kõik kohad avatud ja valmis turiste vastu võtma. Leidsime kohapeal Reisibüroo kus töötab Eesti keelt kõnelev naisterahvas ja kõik pakutavad väljasõidud palju soodsamad kui läbi Eesti Reisibüroode, nimeks "RIVIERA"  Victoria +37256502661 nii Est ja Rus. Ilmad hetkel vahelduvad on nii vihma kui ka päikest aga naha saab pruuniks. Kohalik  bussiliiklus on ok bussid liiguvad ca iga 20min järel täpsemalt saab vaadata ja küsida juba kas peatusest või küsida pileti müüja käest . Pileteid saab osta bussist seest, lähed peale ja piletimüüja tuleb ise sinu juurde. Sunny Beach to Nessebar 1.60 lev üks ots. Sunny Beach to Burgas 6 lev üks ots. Meievahetasime raha kohapeal pangas, kurss oli 1€=1.95lev Kohvisõpradele on tänavatel palju kohviautomaate kus ubadest piimakohv on 0.60 lev hea kohvi. On ka kahtlaste kirjadega masinaid, meie kasutasime Lavaza kirjadega mis on korralikud masinad. Väljas söömine on soodne. Korralikus restoran tüüpi kohas 2 õlut 2 kokteili, korralik kreveti vaagen ja krõbedad kanatiivad 30 lev. 

Andke andeks aga Bulgaaria, Sunny Beach kõlab samaväärselt kui Eesti, Mother River...Samas mis parata, ka Eesti reisikorraldajate Kniks-Mariihenid müüvad meile  Bulgaarias Goldensandi, Sunnybeachi ja muid toredaid kohti.

5
1

Mõtekam on juba minna Albaaniasse ( Ksamil / Sarande ), kui Bulgaariasse.

0
0

võrreldes Horvaatiaga ikka väga kole koht see Bulgaaria rannik. Koledad hotellikompleksid rannas. Käisin eelmisel sügisel. Toidud on ok aga mujal saab ka süüa. Burgas, eto urgas. Primorje, Varna. No kes esimest korda välismaal, siis palun. Aga odavad hinnad ei kaalu üles sinna minemist. 

1
7
Lennupakkumised
Reisikaaslased