Bulgaariasse

Kas keegi oskab soovitada, kas  Bulgaarias on parem minna Varna või Burgase kanti? Et kuidas on rand, vee puhtus jne. Ja tore, kui keegi oskab mõnda hotelli mainida, kus on kvaliteet ja hind ok.

Tere Sii!  Palun täpsusta, mida Sa tahad seal teha?

 Kas rannas mõnuleda, mööda poode käia( Kuldsed liivad 2  paralleerselt 2 km pikkust poe tänavat) või Hotellis basseini ääres kõik hinnas mõnuleda.  Googeldades Kuldsed Liivad, tulevad ka kõik hotellid kaardile ja hetke hinnad. Rand on liivane ja vesi puhas.

0
0

Oleme käinud Varnas ja soovitan Marina Grand Beach hotelli.

Samuti Melia Grand Hermitage hotelli.

Kristal hotell oli ok kuid mäe otsas ja merest eemal. Kindlasti ei soovita mere ääres Gladiola Star hotelli, vana ja väsinud.

Rannatoolid on tasulised kuid rannajoon on täis erinevaid baare ja turukaupa. Vesi on sügisel väga soe. Kui soovid hotelli ja rannapuhkust siis nendes hotellides kõik hinnas pakkumine on parim valik.

0
0

Tere!

Tulime just Kuldsetelt liivadelt, olime teist korda Golden Line Aparthotellis. See on igati peresõbralik hotell. Hotellil ei ole ainult oma randa. Tuleb minna oma linaga tasuta alasse või maksta varju ja tooli eest. Varnasse onumbes 25 km ja seal on nii poode kui vaatamisväärsusi. Taksoga umbes 25 lv, buss nr 409 maksab 1 lv. ja sõidab 45 min. Kuldsete liivade kõrval veel Aladza klooster. Kohapealt saab võtta ka ekskursioone. Meie käisime Balchik Kaliakra reisil., mis oli väga huvitav ja ilus. Vee temperatuur oli umbes 26 kraadi, rand liivane ja lained mõnusad.

0
0

Kui olla Kuldsetel liivadel, siis poodlemise pärast Varnasse pole küll mõtet minna, aga vaadata tasub küll. Balchik ja Kaliakra neem on tõesti fantast reis. Veinikeldrist sai veine maitstud ja kaasa ostetud.

0
0

On see mingi meeletult veider küsimus aga lugesin siin rannaskäigu kohta. Iseenesest uurisin just kus oleks hea eelsuvitada, 35 C jätaks vahele, avastasin just et Bulgaaria on lahe.Ei ole Leedust lõuna pool käinud kunagi. Aga olen rannaasjus võhik. Kas ma saaks täpsemalt teada, kuidas seal turismipiirkondades rannas käitutakse, vist ei ole nii et võtad oma rätikukese ja lähed suplema ja peesitama? Kas rannas olemise eest tuleb maksta? Kas rätiku peal päikest võtta rannas igal pool ei tohi? Hotelli oma rand on hotellihinna sees? Veel midagi?

0
0

Mulle meeldis rohkem Kuldsed Liivad st. Varna kaudu. Rand ilus, väljasõidud võta tänavalt, väga head mereannid, promenaad väga uhke, rannad on tasuta ja päike ka.

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased