Bulgaariasse Musta mere äärde....2009, odavat öömaja, reisiviis.

Tervist!

Küsin siis küsimuse, mida on ilmselt siin palju küsitud.

Oleks siis soov minna sõpradega ilmselt Bulgaariasse, sest hinnad tunduvad mõistlikumad kui Krimmis. Igastahes...otsime öömaja, odavaim on ilmselt ööbida apartmentis. Plaanis on minna kuskil augusti lõpus või hoopistükis septembris.

Küsimus siis kah. Ööbida plaanime me suhteliselt odavalt, ei pea lugu basseinist nt...soov oleks lihtsalt puhaste linadega toad, kus koridori peal on ühiskemps ja dušš, ning kuskil maja peale ka ühisköök. Küsimus siis laiale ringile olekski järgmine: Kas kellegil on mingit head ja toredat öömaja soovitada, mis vastab antud kriteeriumitele. Üle 10EUR-i per kärss öö eest maksta ei sooviks, aga tinglikult võib hinnaks panna 10-15 euri.

Soovitage siis juba ka kohta kus olla, tahaks sellist nn avastamata turismipiirkonda, kus rahulikult lõõgastuda...kuigi Sunny beach vist septembris ka väga hull pole.

Sunny Beachi külje all, Nessebaris on head hinnad. Olin seal septembri alguses. Peatusime peatänava ääres olevas hotellis Mistral, ning hinnaks tuli ca 10 euri näo kohta. Jäin igati rahule.

0
0

Kas sellel hotellil miskisugune koduleht ka on? bgstay-st ma seda ei suutnud leida, aga vb oli asi minus :D

0
0

Leidsime selle kohapeal, olime seal kaks ööd. Siin on link: www.bulgariancoast.com/hotels/detail.asp?hid=71&rid=16 Me olime sviidis kolmekesi, seal oli eestuba suure nahkdiivaniga ning teises toas olid voodid.

0
0

Tundub päris hea variant, alguses plaanisin villat võtta, sai ka mingi 9 euri öö per kärss :D

0
0
0
0

Alguses oli plaanis minna autoga, aga nüüd tuleb vast soodsam minna lennukiga istanbuli ja sealt Metro bussiliiniga nessebari....Äkki keegi oskab lingitada mulle mingit bookingut vms, kust saaks infot ja broneerimisteenust bussidele....

0
0

Auto= 4 inimest (~3000km) ~10 000 eek kokku + tasuta vahend millega liikuda ja näha. (info vahemikust 25.12.2008-02.01.2009) Lend= mitte vähem kui 2000 eek nägu + buss ~800 nägu (hind võetud Burgase bussijaamast 06.02.2009), kuna Nessebar tsipa kaugemal siis hind kindlasti koledam. Metro bussiliinest pole midagi kuulnud, kuid pakun et see on tüüpiline firma stiilis mina-ja-minu-bussijuhid Suvel, st. 28mai-15sept võimalik lennata tll-boj ~3000 edasi-tagasi. Keegi ei käsi sul Sunny Beachilt hotelli võtta kui sa ei taha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased