Bulgaariasse sisenemine

Kas Bulgaariasse sisenemiseks on vajalik ka test vaktsineeritud inimesel? Eri lehtedel on erinev info, st osadel on Eesti punane ja vaja lisaks pcri; aga reopen EU seda ei näita. Mida uskuda? Lend LH läbi Frankfurdi.

Punasest tulles on jah lisaks vajalik ka test.

The persons are allowed on the territory of the country upon presentation of a valid digital EU COVID certificate for vaccination, or certificate of recovery or a similar document together with a  negative result from a test conducted up to 72 hours before entering the country by the method of polymerase chain reaction for COVID 19, certified by a valid EU digital COVID certificate for testing or a similar document containing the same data as the EU digital COVID certificate for testing.

Vajalik tõend koos negatiivse testiga.

Sama info ka näiteks IATA-s jne.

0
0

Vatse, aga mis saab siis kui inimene nüüd jõuab Bulgaariasse ja teada riiki ei lasta? St Tallinnas check-ini letis öeldi täna inimesele, et ei ole vaja ja saadeti lennule. 

Kas on aru saada, kas sobib PCR või ka antigen?

0
0

Polymerase chain reaction ehk siis PCR.

Eks siis kohal näeb ;) Ma loen infost välja, et kui testi ei ole, siis on 10 päeva karantiini. Kui suudab kuidagi kohal selgeks teha, et teeb hea meelega kohe testi ja on tulemuse saamiseni karantiinis ja äkki sellest piisab ikkagi, siis saab vast ka.

Kui juba lendab, siis pole palju oodata ja eks päeva jooksul selgub. Variant on ka see, et saadetakse järgmise lennukiga tagasi või ei tehta üldse midagi. Üks asi on reeglid ja teine see, kuidas ja mida nendega tehakse.

Anna teada ka, kuidas lõpuks läks.

0
0

Tõepoolest ka test vajalik.

Selgemalt välja toodud reeglid kui punane tsoon https://www.mfa.bg/en/customnews/main/24737.

0
0

See inimene sai siiski sisse. Ta käest küsiti saabudes, kust tuli (lend Frankfurdist) ja viibati läbi, kuid ilmselt kui oleks põhjalikum kontroll olnud, oleks olnud probleem testi puudumise osas. St need Bulgaaria reeglid võiks veidi selgemad olla, sest info on on raskesti arusaadav. Ilmselt on see muudatus ka küllaltki uus, sest väga hiljuti käisid inimesed vaid vaktsineerimispassiga. Ühesõnaga loo moraal: reegleid tuleb veelgi täpsemalt kontrollida enne reisi, sest praegusel ajal võib paljugi muutuda piletite ostmise ja lendamise vahepeal.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased