Bussiga New York-ist Torontosse

Tere,

Plaanis reisida suve lõpus New York-i ja sealt edasi Torontosse. Leidsin, et seda vahemaad on võimalik läbida bussiga, mis on oluliselt soodsam kui lennuk või rong, aga olen USA-s bussiga reisimise kohta igasugu vastandlikke arvamusi kuulnud.

Konkreetselt olen vaadanud selle ettevõtte pakkumisi - http://www.greyhound.com/

Kas kellelgi on kogemusi USA-s bussiga reisimisega ning kas soovitaksite või mitte?

Tean kedagi, kes kasutas seda bussi Torontosse reisimiseks, sest NY lennupilet oli Euroopast odavam. Ellu jäi, kuid pikk ja tüütu reis on, ta sõitis öise bussiga ja magas mitu tundi.

0
0

Nojah sõiduaeg 12h pole just väga meeldiv jah :P.

Ega ei tea kas pileti ostis netist ära või kohapealt ja kas oli ka mingeid viperusi? Buss oli normaalne?

0
0

Kui hind on oluline, siis vaata ka http://us.megabus.com . See käib samuti Toronto vahet. Hind peaks aga Greyhoundist odavam olema. Kvaliteeti ei tea, pole ise sõitnud bussiga seda vahet. Väljast tunduvad küll normaalsed olevat.

2
0

Käisin ka Megabusiga Torontos eelmise aasta lõpus. Alustasin oma teekonda Washington DC-st ja reisiajaks oli umbes 11h. Valisin öisesõidu, et oleks võimalik magada ja aeg kiiremini läheks. Üldiselt, tol hetkel paar tuttavat tahtsid tulla NY samal ajal megabusiga Torontosse ja hinna vahe oli röögatu. Ehk kui meie maksime kokku 68$, siis nendel oleks üks ots läinud juba ainult 100$. Mida kaugemalt alustad, seda odavam. Aga sai sõidetud ja üle elatud, ei olnud hullu midagi. Kuigi kui teeks uuesti, siis valiks rongi kui oleks võimalik. Megabusiga oli muidu kõik okei, ainult et 2 tundi enne DC-d läks tagasitulles bussil midagi katki ja siis ootasime 2 tundi uut bussi, et siis 2 tundi veel koju sõita.. noh lõpp ei olnud just kõige parem, aga seda võib juhtuda ükskõik, mis bussifirmaga.

2
0

Vaatasin praegu, et edasi-tagasi sõit läheks pisut üle 100 dollari, seega pole väga hullu. Greyhound-i puhul on jama see, et kodulehel laseb sama pileti eest valida nelja erineva hinna vahel nagu veebist ostmise hind ja täishind jne, aga miks ta üldse seda täishinda pakub, kui ma ju ostan veebist. Tekitab sellise kahtlase tunde, et nad ei tea ise ka mida müüvad.

0
0

Sellepärast ei maksa küll muretseda, et erinevaid hindu pakutakse. Erinevate hindade puhul on erinevad tingimused, soovitan hoolega lugeda - soodsaid pileteid ilmselt tagastada/muuta ei saa. Või siis näiteks on soodushinnaga jäänud veel 2 kohta, aga sina tahad 4 piletit - siis pead ülejäänud 2 täishinnaga ostma.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased