California - Santa Monica ja sealne piirkond, suvi 2009

Tere, endal on plaanis minna siis 2009 a suvi Santa Monica'sse või selle lähistele Work and Travel programmiga. Äkki on kedagi, kes elab/on elanud seal ja oskab soovitada mingeid neti lk kust leida majutust ( umb 3 kuud ) või milline piirkond on seal kõige parem elamiseks? Veel oleks tore, kui keegi oskab soovitada kuidas seal kõige parem on tööd leida. Kui kellelgi on kogemusi või teab, siis oleks teretulnud ka info kohtadest, kus on hea töötada. Igasugune info on teretulnud. [email protected]

Ette tänades Helen

Jälle mina siin:D kas sul siis juba kindel minek muidu? Viisad jms olemas? Tööluba? TAHAN KAAAAAAAAAAAAAA!!!

0
0

Siit leiad nii majutuse- kui tööpakkumisi ja kõike muud vajalikku: http://losangeles.craigslist.org/

0
0

Minek on jah kindel, aga ei ole veel viisat. Esimene makse tehtud, nüüd ootan pabereid mida täita.:D

Seda lk juba mitmeid kordi läbi vaadatud:P

0
0

Santa Monica on väga kift! Elasin sealkandis mai-august 2008... Ise olin küll Marina Del Reys, mis on Santa Monica rannast umbes tunnikese jalutuskäigu kaugusel (vahepeal on kurikuulus Venice Beach - suht hipide linnaosa, oli vare väga ohtlik linnaosa, kus nt American History X filmi tegevus toimus... nüüd seal enam eriti ohtlik pole).

Soovitangi Santa Monica/Venice/Marina Del Rey peale mõelda... Del Rey on natuke kallivõitu. Võta mingi odav pisike funky stuudiokorter, selle saab heal juhul 800-1500$ kuus... teine võimalus on jagada kellegagi, siis saab hea õnne korral odavamalt.. alates $500 või nii.

Töökoha poolest - Venice Beachil oli üks taanlaste baar/pubi, kus päris palju rahvusvahelisi töötas, usun, et seal oleks ehk võimalus.. Hästi lahe seltskond oli koos jne. Kurat, ma nime niimoodi ei mäleta, aga saan kindlasti välja uurida, mul peaks see koht piltide peal olema kuskil, hehe.

0
0

Helen kle anna oma e-ail vms et saaksin sulle kirjutada seal..vbl läheks koos?

0
0

Vabandan, unustasin selle koha vahepeal täiesti ära. Ise olen siis nii kaugel, et vajalikud dokumendid täidetud, veel vaja raha ära maksta. Ja juuni alguses on minek, ning septembri keskel või lõpu poole on tagasitulek.

Aga oleksin väga tänulik, kui saaks selle baari/pubi nime, äkki lähb vaja:)

E-mail on [email protected], see on ka algpostituses kirjas;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased