Charles de Gaule lennujaamast lihtsaim ja kiirem viis saada Orly lennujaama

Palun abi- kuidas oleks kõige kiirem ja lihtsam viis jõuda - vahetada Pariis lennujaama. Lend saabub CDG - 9.25 ja Orly´st väljub 12.20 Aitäh

Kõige kiirem ja lihtsam viis on ikka taksoga :) Kiirusel ja mugavusel on aga oma hind, CDG-Orly üks ots on 60-75€: http://www.taxidiscount.org/taxi-charles-de-guaulle#!__taxi-charles-de-guaulle/tarifs-taxis-ou-transporteurs/vstc2=tarif-transport-prive, sõit kestab ca 50 min.

Odavam võimalus on Air France shuttlebuss, mis väljub iga 30 minuti järel, sõiduajaks 1h15: http://en.lescarsairfrance.com/lignes-horaires/ligne-cdg-aeroport-orly-aeroport.html, pileti hind 20€.

Kokkuvõttes - kui olete mitmekesi, siis võiks võtta takso, kui üksi, siis ehk buss. Üldiselt on aga 3 tundi absoluutne miinimum CDG ja Orly vaheliseks vahetuseks. Oletagem et lend saabub täpselt 9.25, kui ka pagas jõuab kiiresti, siis on reaalne saada kl 10 väljuvale bussile ja ca kl 11:15 olla Orlys. See on aga ideaaljuhtum, kui kl 10 bussile ei jõua, siis tuleb võtta takso. Samuti võiks lennujaamas vaadata Google Mapsis hetkeummikuid ja eeldatavat sõiduaega ning sellest lähtuvalt hinnata, kas bussiga jõuab või peaks siiski võtma takso.