Cherry.ee voucheriga Türki

Tere! Kas siin on keegi, kes ka minemas novembris cherry.e-st ostetud reisiga (korraldaja Wow Travel) Türki Kapadookia ringile. Äkki on keegi juba käinud ja jagab kogemusi. Tänud ette!

käisin kevadel. hind oli soodne,näha sai palju, hotellid korralikud, giid oli väga tore, rääkis vene keeles. lisaks ostsin koha pealt vaatamisväärsuste sissepääsud ja õhtusöögid. mida ma ei soovita, on see, et türgis viiakse igasugustesse äridesse, mis on päris kallid. selle sama träni saab turu pealt kordi odavamalt.

Mina vaatan ja kaalun sedasama pakkumist, aga mõtlema paneb ilm novembri teises pooles... Kapadookias võib ikka olla juba üsna jahe, miinuskraadideni välja. Eks sellest soodne hindki.

Ilma ei tasu küll karta, et miinusesse kisub. Ma ise lähen 5.11 samale reisile. See rohkem ringreis ja siis polegi rannalebo ilma vaja. Võibolla sisemaal on veidi jahedam, kui rannikul. Ma vaatasin Antalya keskmisi temeratuure sel ajal ja päevased olid 20 kraadi ringis.

To Mari ka
Soovitan soojalt minna sellele reisile kui...
...soovid Tyrgi nn ringreisi
...kui Sa ei hooli seekord rannapuhkusest, ujumisest merevees...
...kui Sind ei häiri, et reisikohver on ..''pool-lahti-pakituna'' toanurgas :) :)
...kui soovid ärgata hommikul mitte ainult ühes kindlas hotellivoodis :)
See reis on igati oma raha väärt. Käisin ise aastavahetuse resil selle firmaga. Raha ja reisi suhe on igati ok ''paigas''.
Olen käinud mitu korda Tyrgis ja ainult ühe korra Kappadokias. See koht on niiiiiiiiiiii ainulaadne, et...tasub uuesti vaadatama minna. Teist sellist kohta ei tea selles riigis(kuigi pole ju tervet riiki risti-põiki ka läbi reisinud)
Niiet...mõnusat reisi kõigile, kes selle reisi ette võtavad. Loodan, et ei kahetse keegi. On ju võimalus teha eelnevalt põhjalikku kodutööd ja oma reisi plussid-miinused kokku panna.
Päikest!

Kui oled reisilt tagasi, siis jaga siin muljeid... ;)

To ukle88.
Aitäh soovituste eest! Ikka muljetan, kui tagasi olen:)

Ostsin vaatamata kõhklustele (et äkki ikka seal lumi maas...) voucheri ja broneerin siis reisi ka ära. Loodan igatahes parimat ja jagan muljeid, kui tagasi olen.

Minagi selle reisi ostsin. Loodan, et elamused tulevad head, Türki esimest korda. Mind paelus just Kapadookia ja hind oli sobiv.:)
Tahaks teada milline lennufirma meid sinna lennutab, igal firmal omad nõuded pagasi osas.Reis on 19.11-26.11, siis vist talv juba, prr!

Reisi kirjelduses oli lennufirma nimi kenasti olemas - Corendon; pagasi kohta öeldi, et 5kg käsipagasit ja 20kg äraantavat. Mina võtan talveriided kaasa!

Tänud, imelik, et lugemisel ei märganud. Vaatasin pagasi kohta, seal kirjas nii One piece of hand luggage is allowed, but is limited in weight to only 6kg. The maximum dimensions are also smaller with Corendon than with other airlines, as bags are limited to only 45x35x15cm. Talveriietes me vist sõidamegi, mis neist kaasa võtta, november meil juba talvekuu.

Talveriietega reisijatele soovitaks siiski midagi vähe õhemat ka kaasa pakkida. Aastad pole muidugi vennad, aga päeval ulatub novembris temperatuur sealkandis enamasti üle 20 kraadi.

Seda kindlasti, et midagi õhemat kaasa. Jätkan veel uuringuid pagasi ja kohvrite osas. Kui sõidame kahekesi, kas siis on otstarbekam 1 suurem kohver või ikkagi 2 eraldi ?