Chumphon - Tai

Tere, kas keegi on Chumphonis aega veetnud? Kuhu hotell võtta? Soovitage hotelli. Mida teha, soovitage kohti kus käia + trippe, mida ja kuhu võtta? Tänan!

Miks just seal on mõte aega veeta? See on linnake, kust tripitaks edasi saartele, minu meelest seal linnakeses ei ole teha midagi. Ise korraldasime seal oma reisi Koh Taole kohaliku reisibüroo abiga ja veetsime öö sadamas (Chumphonist väljas) asuvas resortis, et hommikul praamiga edasi liikuda.

Ühinen Edahiga e tegelikult on see lihtsalt üks hub, kust minnakse edasi ja vaevalt seal väga palju huvitavat teha on (aga 100% väita ei julge, kuna ise triivisin ringi seal öisel ajal). Ma ei tea, miks sa sinna juhtud e kust tuled ja kuhu lähed. Kui BKKst tulla, siis sobib ilusti õhtune rong nr.85, mis jõuab varahommikul Chumphoni ja sealt bussiga siis sadamasse ning edasi saartele (nt. Lomprayahi katamaraaniga).

Lendan Bangkokist Krabile (Aonangi), kus olen 5 päeva ja sealt tahan hakata üles poole tagasi tulema, et lennata Hiina. Mõtlesin, et võiks kahes erinevas kohas peatuda, mõlemas 5 päeva. Koh Samuil ja Surat Thanis käisime eelmisel aastal. Palun soovitage, et kui hakkan Aonangist ülespoole tulema, eesmärgiga jõuda 10 päeva pärast Bangkoki lennujaama, et kus teha kaks vahepeatust (viimane peatus ei tohiks väga kaugel Bangkokist olla, ca. 3-4 tunni autosõidu kaugusel). Tänan!

Vaadata võiks Hua Hini, mis on kohalike seas nädalavahetustel väga populaarne koht. Ise käinud pole. http://wikitravel.org/en/Hua_Hin

Pigem Hua Hin kui Chumphon, arvan ma, Hua Hinis me paar päeva ikka vastu pidasime oma reisil :) Aga ise sõidaks pigem mõnele saarele Chumphonist ja veedaks aja seal.