trip-krainetrip-ukraine-dark
Connections Travel oü

Kas keegi on kuulnud sellest firmast? Mulle helistati telefoni teel ja öeldi,et ma olen võitnud hästi soodsa reisi...super soodsa ütleks nii. Aga tundub hästi kahtlane! Mis te sellest arvate?

Eestis sellist firmat registreeritud pole, muidu saaks maksehäire registrist infot nende kohta. Nagu ei tundu loogiline üldse 10x odavam hind, kui teised pakkuvad, tahaks teada kust see vahe tuleb. Minu arust on tegemist järjekordse interneti petusega, millega otsitakse lollikesi, kellelt raha välja petta.

Kes helistas? Kust saadi kontaktid? Kas oled osalenud mingil loosimisel? Huvitav miks ükski soliiden reisifirma kellelegi lambist supersoodsaid reise välja ei loosi. Connections Travel on loodud 2008 maikuus, aadress on Kotkapoja tänaval korrusmajas. Ettevõte pole isegi mitte käibemaksukohuslane. Krediidiinfos on info olemas. Õnnitlen suurepärase võidu puhul.

Helistas üks nende agentidest. Alguses helistati ja öeldi,et võeti minu andmed telemeedia süsteemist(juba tundus kahtlane,sest ma pole kuskil osalenud ja just tulin paar päeva tagasi Türgist)...seletati kõik ära ja ütlesid,et saadavad mulle kirja koju. Sain kirja,kus on kirjas mis reise ja kuhu võib kasutada 3 aasta jooksul. Siis helistati hiljem uuesti ja nüüd rääkisime pikkalt,sest ma ei usalda eriti igasuguseid kahtlaseid pakkumisi. proovisid mulle seletada,et see ei ole mingi järjekordne pettumine ja kutsusid oma kontorisse lähemalt tutvuda asjadega,mis nad pakkuvad. Mul pole raske ja ma lähen vaatan see neljapäev. Muideks minu sõber väidab,et tasuta või väga soodsalt tänapäevalt midagi ei saa! Siis siin on lühike kirjeldus nendest puhkustest:

1)Suurbritannia ranniku puhkus neljaks päevaks (kuni 4 inimest). Majutus 4-tärnises puhkekeskuses.

2)Puhkus Euroopa rannikul, sealhulgas 2 edasi-tagasi lennupiletit Inglismaalt. Ühenädalane majutus 4-tärnises hotellis või kuurordis neljale inimesele. Asukohad nagu Lõuna- Hispaania, Kanaari saared, Malta, Küpros ja palju muud.

3)Ühenädalane majutus perekonnale (kuni neli inimest) kaugetes asukohtades nagu India, Bali, Mehhiko, Austraalia, U.S.A või Lõuna- Aafrika, lihtsalt nimeta koht.

4)Kolm ööd Euroopa Linna Põgenemist koos kuni kuue edasi-tagasi lennuga Inglismaalt. Üle 22 erineva asukoha, lennates Teile sobivast lennujaamast.

rääkisid veel,et see on tütarfirma ja emafirma asub inglismaal ja iirimaal.

ja leidsin aint sellise webika http://connectionstravel.com/ aga kas neil on ühist vat ei tia

www.travelconnectonline.com

www.myholidaybank.com

Kui keegi midagi asjalikku saab nendest teada, võiks siia kirjutada. Kuni selle ajani usun ma ikkagi seda, et tasuta lõunaid ei ole ja kuskilt peab see raha ju tulema, mis katab ülejäänud kulud.

Las ma arvan. Lähed kontorisse ja seal öeldakse et maksa väike ettemaks ja saad oma peavõidu kätte :)

Mina mõtlen sama moodi. Päris tasuta muidugi ei tule,aga 60% pidi küll odavam olema.

kui hüpnoosi ei tule,siis ma ei maksa midagi

Jäta pangakaart, pass, IDkaart ja kogu sularaha koju :D, parem karta kui kahetseda, sellisesse kahtlasesse firmasse minnes.

Kirjutan pärast kuidas oli)

Teataja oli meesterahvas, kes lubas lahkelt minu e-mailile saata lisa infi, mida ka tehti. Hiljem võttis minuga juba ühendust naisterahvas ja kes siiani üritab mind kättesaada ja kontorisse meelitada. Et see ei olevat telefonijutt ja et kohapeal räägib kõigest täpsemalt. Kahtlus tekkis ka minul, esiteks oli kirjas et nn. loosimine toimus 15 augustil, huvitav miks siis mind kui võitjat teavitati sellest alles septembri lõpus?! Teiseks nende kodulehekülg ei ärata üldse usaldust. Kolmandaks soovisin nendega suhelda e-mailiteel (uue aja kohtumise osas), see peale vastati, et seda neil pole ja suhtlus käib vaid telefoniteel. Julgesin ka küsida, et kas pean oma reisi eest kohe tasuma kuigi ma ei saa kohe reisile minna (sest kodus väike laps), Jah loomulikult- oli vastus. Väideti, et firma on veel nii uus ja et nende kontorist käib päris palju uudistajaid ja kõik kes nende jutu ära kuulavad, hakkavad alles arusaama kui odavaid pakkumisi neile tehakse. Ja et umbes kui kaua mõtlen, jään heast pakkumisest ilma. Kuid üks AGA siiski, mul oli juba kokkulepitud kohtumine kontoris (aadress Kotka 26), kuid sel päeval ei saanud ma minna ja otsustasin viisakalt ettehelistada ja ära öelda, kella 11 paiku hommikul aga vastas mulle meesterahvas sulaselges inglise keeles ja pikema jututa palus mul helistada tagasi 1 tunni pärast (hiljem öeldi, et see oli omanik). Kuid tagasi ma helistada ei saanudki, sest hoopis mulle helistati tagasi ja mobiilile, kuigi ise olin helistanud eelnevalt tavatelefonilt (küsimus, kust viidi kokku et mina eelnevalt helistasin). Nimi on mul venepärane ja suhtlemine käis vene keeles. Mis keeles Crazy teiega räägiti? Minul kahjuks nii palju aega pole, et kontorisse minna ja usaldust see firma ei ärata, seega kavatsen neile kohtumise ära öelda.

Ehkki ei taha teha ülekohut inimestele kellel tõesti raha palju ning jagavad seda meelsasti teistele kasvõi näiteks tehes imeodavaid reise välja, siiski kõlab siinloetu kahtlase petuskeemina. Muidugi võimalik et tegu mingi turule tuleku kampaaniaga ning siis meelitatakse kliente kokku. Kuid jällegi ei usu. Miskipärast arvan et turule tulles tehtaks rohkem reklaami, kasvõi piisaks ühest plakatist Virukeskusesse kuna seal inimesi palju. Mina kui kah reisimeelne huviline pole küll sealt ühtegi "head" pakkumist saanud. Ning veel üks mõte mis hetkel pähe tuli. Vahet pole kas tegu petuskeemiga või isegi enamvähem ausa asjaga. Tekkib küsimus, kuskohast saadi teie andmed? Siin peate ise mõtlema, et kui teiega võeti ühendust kontaktide teel mis te olete avaldanud ise siis ok, kuid kui helistati/kirjutati sellisele kontaktile mis ei tohiks kohe kuidagi avalik olla siis sel juhul tegu peaks olema kriminaalne kuna kusagilt on ebaseaduslikul teel see kontakt lekkinud/saadud.

Igastahes, ettevaatust selliste pakkujate puhul.

To Crazy, kindlasti anna teada kuidas lugu edeneb.

Nimi on mul kah venepärane ja suhlesime kah venekeeles... Ja andmed nad võtsid internetist...mulle see seletati umbes nii,et kui minu mobiilinumber on avalikustatud inetis,siis kah teised võivad seda näha. Nii nad panid minu nime loosimisse) Loll jutt!!! Aga ma lähen sinna kontorisse ikkagi,hakkas lihtsalt huvitav))) Ja võtan sõbranna kaasa,tuleb lihtsalt abiks,et keegi raha minult ei pressiks välja:)

Hämmastamapanev on eestimaalase piiramatu uudishimu igasuguse saasta vastu, mida neile üritatakse "odava" hinnaga eest krae vahele kallata. Alles siin oli elav diskussioon Holiday Clubi teemadel. Kas selles osales mõni õnnelik "võitja"? Mina küll ei mäleta... Mitte keegi kurat maailmas ei paku tasuta lõunaid. Mida see neile pakkujatele annaks? Tulge mõistusele - kas Teil pole kuhugile mujale oma raha toppida, kui järjekordse püramiidskeemi või rafineeritud petusüsteemi pakkujate taskusse??? No vaadake nende ettevõtmiste veebisaite. Mõelge sellele, et kas Sina, kui soliidse ettevõtte omanik üritaksid "võita kliente" mingisuguste telefonikõnede kaudu, kasutades isikuandmeid, mida potentsiaalne "klient" Sulle andnud pole? Ostke oma reis mõnelt lugupeetavalt Eesti firmalt. Siis te vähemalt teate, kuhu Teie raha läheb ja tõenäoliselt käite reisil ära ja tunnete sellest ka rõõmu.

Crazy võta mõned sõjaväelased ka abiks :D, Kotka tänaval on sõjaväe langevarju klubi maja, mille liige ma ise olen.

kõige naljakam on see, et järgneva kirja sai ka minu sõbrants, telefonis öeldi, et loositi välja 6 (või oli 8) inimest, väga kahtlane, et me mõlemad nende hulka sattusime. Saan aru kui teavitatakse inimest tema võidust ühekordselt,aga seal nad helistasid mitmeid kordi,et mida te otsustanud olete ja millal lähemalt räägime ja nii edasi,kuna asi tundus kahtlane, siis ma ei viitsinud lõpuks enam nende kõne vastu võtta.Viimane kord helistati isegi kell 8 õhtul :S

--to Crazy--- kui sa seal ära käid, siis ole kena ja kirjuta siia ka ,mida nad seal täpsemalt rääkisid.

Kiri siis selline---- Palju õnne!

Te olete puhkuse võitja Connections Holiday loosimises, mis leidis aset 7. august 2008.

Hiljuti helistasime Teile, et teavitada selle e-maili saabumisest.

Teie suurim küsimus on kindlasti, et kuidas Te võitsite ja mida Te võitsite?

Te võitsite sellepärast, et teie nimi oli lisatud võistlusele The Tourest (Travel Exhibition). Te võitsite puhkuse, kõik täiesti ATOL kaitstud, ning saate selle võtta kolme aasta jooksul.

Mis firma see on? Connections Marketing on osa Travel Connect Group’ist. Meil on kontorid neljas Euroopa linnas. Me oleme ainsa reisi informatsiooni vahendus portaali liige, mis võimaldab osta puhkuseid, lende ilma, et lisanduks vahendustasu. Me saame isegi pakkuda soodustust odavlendudele (näiteks Easy Jet), millega Te muidu allahindlust ei saaks.

See, mida saame Teie heaks teha täna, on näidata, kuidas muuta see üks puhkus neljaks puhkuseks. Kujutlege: neli puhkust kõik erinevas või samas kohas, vastavalt Teie soovile.

On see reaalne? On küll. Kõik need puhkused on ATOL kaitstud. See on sama, nagu Te läheks reisiagentuuri ja ostaks sealt puhkuse.

Kuidas me saame seda teha? Meil on märkimisväärselt suur hulk hotelle, lennuliine ja puhkekeskusi, kellega teeme koostööd.

Hetkel minge meie kodulehele www.myholidaybank.com ja tutvuge erinevate puhkuste ja võimalustega. Üks nendest on Teie! Valige, milline meeldiks Teile kõige rohkem. Uurige kodulehte ja vaadake täpsemalt, mida meil on pakkuda ja kuidas saaksite ka ülejäänud kolm puhkust hakates lihtsalt Travel Connect’i liikmeks. Ärge unustage meilt küsida, kuidas te saate säästa oma raha odavlendude broneerimisel, ja te üllatute.

Võtke aega, et hinnata nende puhkuste väärtust, vaadake reisiagentuuride hindu või online agentuuride hindu ja te avastate, et see puhkuse pakkumine on väärt rohkem kui 35 000 krooni.

Võtame varsti Teiega ühendust korraldamaks Teie esimest puhkust sellest kogust. Kui vajate eelnevalt rohkem informatsiooni, võtke meiega ühendust.

Parimate soovidega, Connections’i meeskond.

Naljakas...irw. Grammatika ja lauseehitus meenutab huumoriajakirju "Select" või "Hansapost" vms. OK - ATOL jne ja üldse väga tõsine värk. Huvitav, palju nad võidu kättesaamiseks raha küsivad?