"Country life ja tõeline country muusika-pidu"

Kas keegi on sattunud oma reisile tõelisesse country-house´i - ranchosse Texase osariigis või sealkandis? Või siis tead soovitada sellist tõelist country muusika ja miljööga baari (nagu me seda filmidest oleme näinud)? Kas on võimalik, et sellised ranchod - baarid jäävad Oklahoma - Albuquerque tee peale?

Ma ei teagi, kas see teile nüüd uuesti teele jääb, aga Flagstaffis on Museum Club, kus iga päev peaaegu elav muusika. Kui mai alguses seal olime, sattusime laupäeval ja see country pidu käis kella kolmeni välja küll. Vaata www.museumclub.com

Seal kõrval on ka kohe Howard Johnsoni motell. Ja kuna plaan oli kindlasti Museum Clubi külastada, siis ööbisime kõrval motellis. Tagantjärele tark olles see ei olnud väga tark valik. Rongid, mis öösel mööda sõitsid, andsid kõik selle koha peal signaali mingil arusaamatul põhjusel. Nii et ööbima sinna ei soovita. Museum Clubi küll.

Kahjuks Oklahoma- Albuquerque lõik on sõitmata ja selles osas ei oska nõu anda.

Peatuge kindlasti Big Texan kõrtsis, kus kuulsaid 72 untsiseid steike pakutakse. Loodetavasti sattute mõnele, kes üritab portsu tunni ajaga kinni pista ja maksmisest pääseda. Toit on seal maitsev ja koht ise huvitav, seest ja väljast.