delfinaarium

Tere, andke nõu, tahame kindlasti minna delfinaariumisse. 6a. ja 11a. lapsed kaasas. Mis see maksab ja kellelt oleks soodsam osta, kas eksk. v. kohapealt.

Vaatasin seda hotelli, kus see delfinaarium peaks asuma, vist oli Tropicana Tivoli. Sinna hotelli küll ei taha minna aga see peaks olema päris lähedal Naamale. Kas delfiine saab katsuda ka või nendega koos ujuda, muidugi see maksb ja kas keegi on seda teinud ja kui siis palju see maksab? Saksamaal oli see võimalik Tänud.

Ei saa katsuda, ei saa ujuda. Istute ja vaatate etendust. Minge taksoga sinna ja ostke pilet kassast.

Ah jaa, katsuda saab siis kui lasta ennast pildistada koos delfiiniga.

Seal vist juhatusega mingid jamad hetkel ja võib juhtuda, et praegu suletud. http://www.dolphinella.com/ nii siin midagi väidetakse Ise käisin aasta tagasi.

Siin siis väike videoklipp. Pilti saad teha (mingi 300 eeku)siis saaad ka patsutada või käega katsuda, seda tegin ka ise. Ilus pilt kodus raamis. Ujuda sai ka koos delfiinidega aga see maksis u 1500.- ja 15 miutit, nii et suht kallis. Aga šhow ise täitsa tore, pileti saab koha pealt osta, mingid kutid müüsid meile ja algul tekkis kahtlus et mingid petised, aga kõik oli ok. Tõid veel õlut kõrval baarist kuna jõudsime tund enne algust, aga selle eest küsisid küll hinge hinda. Kui õigesti mäletan siis mingi 60eeku õlu. Aga noh elus tuleb kõik asjad ärra katsetada. Edu!

Mulle tundus ka nende kodulehte vaadates, et suletud. Aga Sharmis jagatakse kõikjal delfiinishow reklaame, vaevalt nad seda teeksid, kui asutus kinni.

Küsisin, avatud. Asub tema Hadaba linnajaos, Regency ja Aida hotellide läheduses. Pilet ca 20 usd (mitte vähem), show kolmest neljani pärastlõunal, puhkepäevad pühapäev või esmaspäev.

Turismimessil müüb Tez hotelli Panorama Neama... , mis pidavat asuma peaaegu Naama Bays, kas oskab keegi kogenumatest anda juhiseid, kuidas sealt delfinaariumi jõuda. Tänan.

Käisime sel nädalal seal. Pileti ostsime kohapealt, maksime 2o usd, küsiti 22, aga panime 20 taala laule ja kõik. Aga show oli tore.

Väga hea, sain oma info kätte. 15 min ujumist delfiinidega üle 1500 kr on liiga kallis.

Kas keegi oskab öelda, kas Egiptuses on kuskil võimalik delfiinidega ujuda?