Viimased kommentaarid

TereVihje: Bangkoki lennujaamas mine alla korrusele ( kust saab ka rongiga linna) seal on kurss oluliselt parem kui üleval. Üleval kõik sama hinnaga: 2018 nov oli üleval 35, 2 all  vahetasin 37,4

To rajukas: Jomtien Soi 2 asun, Jomtien Beachil siis

Ok, eks siis korra peab ikka seal saarel ka käima.

Kas keegi Bangkokis ka midagi oskab soovitada. Endal plaan loomaaeda külastada ja ka ehk tai poksi minna vaatama. On veel midagi mida ei tasuks vahele jätta

Pattayasse minek siis. Kas seal lähedal asuvasse Ko Lan saarele oleks mõtekam minna rannamõnu nautima.Palju huvitab see maksab? Hotell asub 9 km Walking Streetist allpool. Äkki seal allpool ka kohe mõni rand olemas? Naljaks lugeda kui naised kiruvad Pattayat. :)

Esmakordne Tai reis

Tere

Palun kiirelt abi reisi planeerimisel. Kuna minu reis tühistati, siis on plaan minna Taisse. Kuna soodsalt on võimalik lennata vaid Bangkokki, siis siit mõned küsimused.

Kuidas soovitate kas esimene ööbimine broneerida näiteks Booking.com ja järgmine päev ise seal edasi vaadata? Kui kaugel asub lennuväli nii öelda puhkusepiirkondadest? Kui tahaks ka randa nautida kas siis peaks kuhugi edasi Bankokist minema? Kuna ka eelarve suht piiratud siis palun andke soovitusi mis teha? Sooviks infot ka hetkel viisa kohta. Mingi aeg oli viisavaba kas ka praegu?

Soov oleks päeval rannas puhta ja õhtuti pidutseda. Rohkem soove nagu polegi.

Tänud Meriliisu Võibolla küsiks kuidas õhtul aega veeta? Hotellis vist ka oma diskoteek.

Tere

Kas keegi siin olijatest on külastanud Tia Heights Makady Bay 5* Keegi siin läks, aga vist tagasi ei ole jõudnud.

Ootaks kommentaare:)

Meriliisu

Jään ootama sinu kommentaare ja kui reisilt tagasi siis kindlasti kirjuta siia ka muljeid, et teaksin mida vältida ja mida oodata. Ise olen käinud 2 x Egiptuses.

Päikest

Tere

Kas keegi siin olijatest on külastanud Tia Heights Makady Bey 5* Ootaks muljeid ja võibolla ka pilte. Endal minek 6 märts. Sooviks teada toitlustamise kohta näiteks. Alal küll 7 restorani, aga nagu aru saan saab tasuta einestada vaid ühes ja vist saab valida ühe tasuta külastuse ka a la Carte restorani. Kas see vastab tõele? Samuti kuidas lood rannaga, on korallriff olemas ka või mitte? Ning mis õhtuti seal teha?

Päikest

Tänud vastanutele. Sharm el Nagasse plaan minna ja ka Giftunile. Ja eks jõuab veel. 12 tunni pärast juba lennukil :)

See nüüd küll pole see mida ma lootsin kuulda :( Kas oskab keegi miskit soovitada siis, kuhu ma peaksin sealt sõitma või jalutama, et saaks ka koralle näha. Mis punane meri see ilma nendeta ikka on, siis võib suvel ka Pärnu randa minna :)

Teab keegi Elysees lähistelt häid snorgeldamispaiku?

Sai juba sinna ostetud, kuna hotell ikka kõige uuem nendest ja peaks ikka vähe parem olema. Oskab keegi soovitada siis, kus seal lähedal leiduks koralle? Mõni lähedal asuv rand?

See nüüd natuke vale info et superkasko ei kehti ukrainas, samuti ka et ÜKSKI rendifirma ei rendi,rendib ikka ja just see kellel kehtib seal kasko. https://www.iizi.net/kaskotingimused vaata sealt piirkonnad. Ma ei tea kui vana sinu info viisa kohta on, aga jah nii nagu sa ütled oli see enne. Praegu võivad lood juba teised olla või siis kui mina plaanin minna. Artikkel http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/article.php?id=22665149 Äkki paned mu mailile oma koostatud reisiplaani-sihi. Loeks huviga. See viisa ja autorent mind ei heidudaks, küll miskit ikka välja mõtleb. Ilusat reisi kõigile.

Küsimus teadjatele- Loen et 1 kordne sisenemine Valgevenesse on 1080eeku, Ukraina 1 kordne viisa 1168 .- Kas see tähendab reisil edasi tagasi pean ma siis Valgevene viisa 2 korda ostma, kuna ma vahepeal ju väljun sealt. Majanduslikus mõttes siis tasuks ju tõesti Poolat eelistada, kuna viisavaba 6 inimese pealt kena summa. Küsimus ka selle kohta, et kas kasko kindlustus Ukrainas kehtib? Rendifirmad muidu ju autot ei rendigi. Keegi võib pakkuda ka muud põnevat reisiplaani nädalakeseks eelmises postituses olevasse meiliaadressile.

Tere Tutkaonu. Endal plaan ka augusti algul ukrainat külastada. Äkki koostad ka mulle väikse reisiplaani :). Oleme umbes 6 inimesega minejad ja plaaniks reisks nädala, kas selle ajaga on normaalselt võimalik näha ka, ei tahaks ainult autoga sõita. Oleme kõik noored ja pole seega ka käinud enne seal kandis, äkki soovitad põnevamaid vaatamisväärsusi ja ilusaid kohti. Tahaks varbad ka lõpuks kuskile merre pista (must meri). Äkki pakud marsuudiks ka ööbimispaikasid välja, sobivad kõik: kämpingud, hotellid jne enam vähem mõistliku hinnaga. Ja piiriületus, osad siin soovitavad valgevene kaudu, miks sa just poolat eelistad? Ei tea nüüd ka ise kumba eelistada. Kõik kes viitsivad mingi nädalase tripi koostada või enda käidud reisikirjelduse kribada aadressile ranel.jyrimaa@mail.ee.

Tänud vastajaile Päikest

Seal vist juhatusega mingid jamad hetkel ja võib juhtuda, et praegu suletud. http://www.dolphinella.com/ nii siin midagi väidetakse Ise käisin aasta tagasi.

Siin siis väike videoklipp. Pilti saad teha (mingi 300 eeku)siis saaad ka patsutada või käega katsuda, seda tegin ka ise. Ilus pilt kodus raamis. Ujuda sai ka koos delfiinidega aga see maksis u 1500.- ja 15 miutit, nii et suht kallis. Aga šhow ise täitsa tore, pileti saab koha pealt osta, mingid kutid müüsid meile ja algul tekkis kahtlus et mingid petised, aga kõik oli ok. Tõid veel õlut kõrval baarist kuna jõudsime tund enne algust, aga selle eest küsisid küll hinge hinda. Kui õigesti mäletan siis mingi 60eeku õlu. Aga noh elus tuleb kõik asjad ärra katsetada. Edu!

Upitan vähe teemat. Äkki kellegil on tuttavaid, sõpru seal kandis, kes üüriksid oma maja vms.

Mulle tundub, et mõtekam oleks läbi Soome minna Põhja Norrat vaatama, sest Rootsi laevapilet juba päris suur summa. Kas seal kandis võiks siis miskit eelpool nimetatut olla. Igasugune info on oodatud.

Oleks hea kui keegi teaks mõnda jõge kust lõhelisi leidub ja seal lähedal u 30km raadiuses võiks olla mõni majake kuhu mahuks 6 inimest. Sellist kohakest võiks ümbritseda ka Norrale omane loodus.

Tean, et Dominal ka võimalus sukelduda(laupäeviti vist neil). Plaan minna nädala alguse poole Maremargiga ja laupäeval Dominaga, sest kõige kenam elu ju seal ikkagi vee all.

Sain ka maremargist maili- hinnad samad, mis ois siin eelpool saatis. Arvatavasti otsustame ka nende kasuks. Peatun Domina Sultanis. Võtan temaga kindlasti ühendust, pean enne ainult teistega läbi rääkima. Kas keegi teab palju see laev nii öelda korraga rahvast peale võtab?

Endal ka sõit 17 veebruar ja soov minna sukelduma (pole ennem käinud). Saatsin Maremarki kirja, aga pole veel vastust saanud. Kas sa Benz said mingi hinna ka teada ja äkki ühineks, meid 8tk. Suurema grupiga saaks äkki ka paremat hinda.