Double room'id Londonis & Kensington versus Paddington?

Oskab keegi kommenteerida, kas double room'id Londoni 4* hotellides on põhimõtteliselt kaks kokkulükatud ühest (ehk sobilikud 2-le mitte paari moodustavale inimesele) või pigem queen size kitsamad voodid? Peilin parajasti välja sobivat öömaja, ka "top secret" pakkumistel on double twinist ca 30-40 naela odavam - ei oska otsustada, kas panustada twinile või säästa. Sest ka parimad pakkumised hommikusöögiga jäävad 100+ naela kanti. Samas ka küsimus Kensington versus Paddington. Saan aru, et Kensington on ilus, kena ja OK, aga milline on Paddington jaama ja Hyde Parki kandis? Kas naisterahvas jalutaks öö hakul à la Sohost sinnakanti? Kensington tundub jalutamiseks vähe kaugel olevat. Tänud ette.

kontorihiir, lugesin äsja sinu postitust ja tekkis küsimus, kas oled targemaks saanud? Plaanin ise juunikuus minna, hetkel on mõttes peatuda Kensingtonis, Hilton Kensington, 4 tärni hotell. Küll aga tekkis küsimus, vbl natukene rumala võitu aga et kuidas leida "top secret" pakkumisi? :)

Ise võtsin hotelli siit www.londonpremierhotels.com , jäi Hyde Park Premier London Paddington 4*, Deluxe Double -incl. English Breakfast - 2 ööd kokku 189 naela, seega ca 50 inimene/öö, suht hea tulemus, tundub mulle. Letihinnast -70%, nädala pärast oskan kommenteerida.

Aga "top secret" hotelle annavad näiteks www.travelocity.co.uk www.booking.com

ja vist ka ryanair'i ja/või easyjet'i hotellilingilt sai neid kätte.

Vaatasin ka www.superbreak.com, aga sealsed hinnad minu arust just väga "super" ei olnud. Enda lemmik hotellide otsimiseks (nii Saksas kui mujal) on läbi aastate olnud www.hotel.de - väga hea kaardisüsteemiga ka selliste pisiasulate leidmiseks, mida nt maakaartidide pealt kätte ei saa. Samuti võib vaadata www.octopustravel.com www.holidaycity.com www.travelocity.com

Superbreaki ei soovita kasutada. Mul on nendega paar ebameeldivat kogemust olnud. lastminute pakub h2id "top secret" pakkumisi.

Kui natuke surfata võib leida ka kindla peale minnes häid hindasid. londontown.com võib ka üllatada. Ma ei ole seal Hyde Park premieris kyll viibinud - aga esmamulje järgi kui sa oled seal nädalavahetusel, siis oled sa petta saanud. Hotell karjub remondi järele.