Drooniga Myanmari (Birmasse)? Reisikava.

Tere,

on keegi oma drooni Birmasse kaasa võtnud (saabumine ja lahkumine läbi Yangoni) ja kas oli ka mingeid komplikatsioone? Siit loen, et tollis on läinud nii ja naa ja et probleeme võib tekkida siselendudel.
Huvitab just mõne siinse foorumikülastaja isiklik kogemus. Mu hetkearvamus on, et pigem ei julgeks drooni kaasa võtta...
Ette juba tänades...

Hey,


2a tagasi käinud, pm oli droon juba kohvris, aga peab jälgima seaduseid. Tol korral ilmnes siiski keeld drooni lennutada riigis. Kuidas hetkel, peab uurima.

Kas sul AndresR on mingi hea reisiplaan ka koos? Ma ammutaks ehk ideid?

Aitäh, Õunauss. Ega praeguseks muutnud midagi ole, peab luba taotlema. Leidsin netist mitmeid kommentaare (ka 2017), et lennukiga minnes võetakse (enamus) droonid lennujaamas hoiule, maad mööda sisenedes suurt kohvrite kontrolli ei pidavat olema. Ma ise ei viitsi selle loa taotlemisega vaeva näha, jätan drooni koju.


Hbert, julgen väita, et mingi 90% on valmis, aga mul sel reedel vestlus onutütrega, kes 2x seal käinud ja lubas mu kava kriitilise pilguga üle vaadata. Eks peale seda saan sulle täpsemalt kirjutada. Niipalju, kui siiani netti uurisin, 90% kõigil nn "kuldne kolmnurk" Yangon-Bagan-Mandalay-Inle Lake (järjekord pole oluline) ja osadel sinna veel rannapuhkus ka lisaks. Mõned käivad lisaks veel Kirde- ja Kagu-Myanmaris ja kellel veel eriti palju aega, ka Mrauk U's.

Hbert, saime nüüd oma reisikava (vist) täielikult paika.

Kui kellelgi siia midagi kasulikku lisada, andke tuld :)

Maabume õhtul Yangonis ja kohe järgmisel hommikul lennukiga Baganisse, kus oleme 2 tervet päeva.
Kolmanda päeva õhtuks orgunnime ennast Monywasse, kus ka 2 tervet päeva. Viienda päeva õhtuks tahame olla Mandalays.
Mandalays oleme 3 tervet päeva ja sealt edasi Kalaw. Sinna saada on meil 3 võimalust (pole veel otsustanud): kolmanda Mandalay päeva õhtul ainukese ööbussiga, taksoga (AndresK soovitus) või järgmise päeva hommikul lennukiga Hohosse.
Kalawas oleme 3 ööd, kust teeme ka kahepäevase Inle järve külastuse.
12 päeva hommikul päeva ainukese lennuga Thandwesse (Ngapali rand). Rannas oleme 4,5 päeva.
17 päeva hommikul jälle päeva ainukese lennuga tagasi Yangoni, kus oleme poolteist päeva ja meie lend väljub 23.50

Mandalays plaanis kohalikku giidi kasutada, võibolla Monywas ka. Inle järve külastuse tripi tellime kohapeal ja muud kohad vaatame iseseisvalt üle.
Midagi täpsustada tahad, siis 21.07. saab Meelise juures rääkida.
Head jaani kõigile!

Eks ma siis hakkan ka tõsisemalt plaaniga tegelema. Ma tahaks ka Laoses ära käia, aga otselendu ei lähe ja muu on aeglane. Eks ma mõtlen. Aga tänud igal juhul!

Andres R- le- Jube kiire tripp- olles ise seal kolm korda käinud ja iga kord 3+ nädalat ning uus reis juba plaanis, peaksin ütlema, et linnukese saad kirja, et oled käinud, aga muidu ei jõua selle ajaga ikka suurt midagi nautida. Endal on alati päevi puudu jäänud.

Don_Gato.
eh, kahjuks ma sinna vist teist korda ei plaani, sest nii palju mujal veel nägemata, seega sinu moodi reisida ei saa. Mingil määral peab kuskilt midagi ohvriks toooma, et aega maksimaalselt kasutada :)
Aga anna nõu natukene: mul hetkel plaan külastada (ja üks öö ööbida) Pyin Oo Lwini. Et võtaks kohapeal ka giidi, kes siis ümbruskonda näitab. Küsimus, et äkki tasuks hoopis selle asemel kohe Hsipaw'sse põrutada? Minek rongiga Mandalayst.
Teine küsimus, kuidas sina reastaksid need kolm kohta, et kus oli sinu jaoks kõige huvitavam: Hsipaw, Pyin Oo Lwin või Pindaya?