Dubai

Tere,
Soov minna Yhendemiraatidesse reisile - hinna poolest parim pakkumine on Royaltour.lv poolt. Kuid viisa alla 35 aastastele naistele on 4600 krooni!!!! Kas keegi on hiljuti käinud Yhendemiraatides, kes on naisterahvas, alla 35 aastane ning vallaline - kas on miskeid muid teid pidi võimalik seda reisi teha ilma pea poolt reisi summast maksmast viisa peale?

Terv,
petra

Võta siis parem juba mõni Soome firma pakkumine, Estraveli lehel on Dubai lennukipiletid ainult 4000 eeku ja lase teha bürool viisa ja hotell. Samas oli Aurinkol või Finnmatkadel ka koos hotelliga pakkumisi.
Lätlased on selle viisa ilmselt meelega sellise hinnaga pannud, sest eks ole olnud äraütlemisi ja siis klientidega jama. Omal ajal ka Läti kaudu käidud ja lennukid on neil väha head, Latcharteri Airbusid.

Äkki sa said valesti aru? Toptoursil oli nädalaga viisa valmis ja maksis miski 700 eeku. Ilmselt oli nende kasum ka seal sees :)

Mina käisin sügisel Dubais ja Abu Dhabis ja olen 21 aastane vallaline naine ja mindeid probleeme ei esinenud viisa saamisega Reisieksperdi kaudu. Ostsin neilt lennukipiletid ja nemad tegid mulle broneeringu 2 või 3 ööks mingisse odavasse hotelli ja see hotell tegi mulle viisa. Ööbisin seal hotellis reaalselt 1 öö ja siis reisisin sealt edasi Abu Dhabisse, kus oli mu reisi sihtkoht. Abu Dhabi hotellid ei tee viisat alla 35 vallalistele naistele.

Kui Toptoursist või Reisieksperdist piletid, hotelli ja viisa saite, kas see oli paketireisina või omal käel minek? Mina eelmine aasta soovisin ka, käisin Estravelis ja need julmalt ütlesid, et sorry aga alla 30 vallaline ei saa. Kas nüüd on asjad muutunud? Kui palju teil näiteks kõik kokku läks reisifirmale maksta?

Olen ka alla 35 aastane naisterahvas. Reisi algusega 08.05.2007. Dubaisse minek siis juba 3 korda. Eelistan käia lätlaste kaudu , kuna reisi kestvus on pikem kui eestlastel, ja rahaliselt ka odavam , mis sest et viisa on 4600 krooni. Näiteks 10 päevane reis läheb maksma 13000 eeku. Kaifin seda kohta täiega ja sellepärast käingi seal peaaegu iga aasta. Ka ilmaga on raske puuse panna, kuna päike särab seal ju koguaeg.!! Estraveli kohta on ka minul halvad kogemused, kes väitsid, et minul kui alla 35 aastasel hnaisterahval on võimatu sinna riiki pääseda, ja et ma ka enne seal käinud olen on võimatu. ENNASAT TÄIS MIMMUD ON SEAL!

Kena päikest teile.

Seal moeldakse vanemat Euroopat. Endine Ida-Euroopa on ikka viisaga.

Kas soovitate võtta pakettreisi Dubaisse või on odavam otsida lend ja hotell ise?

Kas hotelli bronn garanteerib mulle viisa? Kas hotelli majutuse hind juba sisaldab viisa maksumust või see on eraldi tellimus ja kas see suurendab majutuse hinda (loogiline vist oleks)?

Kui otsida ise lend Dubaisse, siis mis oleks norm hind ja mis oleks juba kõrge? Plaan olla 14-16 päeva reisil. Tänud vastuste eest!

Ma siiski soovitan sõita Dubaisse väljumisega Riiast ja võtta paketireis, tuleb soodsam,ise olen viimased paar korda leidnud soodsad pakkumised www.Royaltour.lv ning 2 nädalat,soovitan pöörduda Eestis Perereiside poole nemad müüvad Dubaisse väljumisega Riiast.Odavamatest hotellidest võin soovitada Royalton** hea asukoht,puhas, maitsvad söögid.

Lätakatel on vallalistele noortele naiskodanikele väga "toreda" hinnaga viisa.

Royal Tour sinking

Latvian tour operator Royal Tour has cancelled two flights – to Cyprus and
Crete – without paying compensation to customers. According to the
Consumer Rights Protection Centre, about 300 clients have suffered. Royal
Tour has not declared itself insolvent, but the airline Latcharter and
tour operator Novatours have submitted to the courts a claim asking that
Royal Tour be declared insolvent. At the moment Royal Tour owes about LVL
100,000 (EUR 143,000) to Latcharter and more than LVL 17,000 to Novatours.

Dienas Bizness, 2007-10-10

Juba mitu päeva pole ma saanud nende kodukale, kas keegi teab midagi?
Olgugi, et siin oli kommentaare, et Dubaisse tasub pigem pakettreis võtta, küsiksin ka lennuhindade kohta. Mis oleks hea lennuhind, millega tasuks Dubaisse ise reisi vaadata ja millist routi soovitaksite sinna lendamiseks? Kas on mingi aeg (peale Ramadani), millal ei tasuks sinna sõita - põhjuseks siis nt. pilvised/vihmased ilmad vms?

Lp. 16.10, vaata, mis eelmises postituses kirjas ja tee omad järeldused. Dubaisse ei tasu sõita maist oktoobrini (isiklik arvamus), sest suvel on seal põhjamaisele inimesele ikka liiga palav. Aga sõltub muidugi inimesest.

Minu arvates on parim aeg Dubaisse sõiduks, kui toimub shoping festival, ilmad on seal alati head.

30-35 kraadi on täitsa OK, ei ole midagi hullu. Aga lennuhindade kohta ikka keegi ei kirjutanud midagi - mis see norm hind oleks?

Kas keegi on lennanud Abu Dhabisse ja mõne tumnni pärasyt sealt edasi lennanud? Palun andke infot, kas peab olema transiitviisa, lihtsalt viisa või sel juhul kui lendan mõne tunni pärast edasi ei ole mingit viisat vaja.

Kui lendad edasi sama firmaga, siis pole mingit viisat paariks tunniks vaja.