Dubai

Sõidame 13.12.13 Dubaisse. Siit selline küsimus, et kas keegi oskab nõu anda interneti ja mobiili side hindadest. Et kas oleks kasulik osta kohapealt mingi kõne ja interneti kaart nädalaks? Millised operaatoreid seal pakutakse ja millised on kasulikud, et töö ja koduga ühendust hoida.

Sooviks veel info, mida võiksite jagada nn. hinnatased ( turgudel ja kaubanduses ja millised on kulla hinnad jne. ), eksootikast, millest hoiduda jne.

Ootaks põnevusega, ette tänades ;)

Ma kasutasin DU operaatori roamingut. Nad pakkuvad ka ettemakstud datakaarti 1Gb ja 4Gb, kui vaja võrku ja ka kõne kaarti suht mõistliku hinnaga. http://www.du.ae/en/mobile/mobilebroadband/databundles/databundles http://www.du.ae/en/mobile/plans/visitor-mobile-line-en/benefits Kuna meil oli hotellis net tasuta olemas, siis ise ei ostnud 3g data kaarti, aga väidetavalt linna piires pidi hästi levima.

Dubais olen ostnud kõnekaardi( kehtib 6 kuud), millele saab vajadusel lisaaega osta igast väikest toidupoest, igal juhul tuleb kordades odavam , kui kasutada ükskõik millist meie mob.firma teenust(kaardi ostmiseks tehakse passist koopia).Interneti teenust (kui hotellis puudub võimalus) pakutakse paljudes tänavakohvikutes jms.hinnad varieeruvad, kuid mitte kallid ,alates 3 AED tund.

meil oli hotellis tasuta internet.