Dubai kruiis

Kas keegi on käinud Dubaist kruiisil Khasabis ja Muscatis? Mis seal teha oleks?

Üritasin royal caribbeani lehelt osta kruiisi aga makse lükatakse järjekindlalt tagasi. Võtan eesti vahendajatega ühendust sest veebruaris on kindel plaan see kruiis ära teha

Khasab on pisike mägede vahel olev linn. Turistidele pakutakse seal jeepisafarit mägedesse või kohaliku puust laevaga fjordides sõitu (näeb delfiine ja saab soojas merevees ujuda).
Linnas on ka pisike muuseum, mis asub sadamast jalutuskäigu kaugusel. Kui ujuda soovid, siis kivine rand ka kiviviske kaugusel. Muud suurt seal teha pole.
Muscatis leiab rohkem tegevust.
Lisaksin veel, et Omaan on turvaline maa ning sooja ilmaga saad ka arvestada.

Meie käisime jõulude ajal Dubaist kruiisil. Kuna hinnad olid pühade ajal kallimad, siis käisime Costaga, sest Costaga said lapsed tasuta kaasa. Mingi raha pidime ikka maksma nende eest, äkki see oli siis sadamamaks ja loomulikult kohustuslikud jootrahad ka, aga hind tuli võrreldes Royal Caribbeaniga pea kaks korda väiksem.
Costa marsuut oli Dubai - Muscat - Sir Bani Yas (saar) - Abu Dhabi-Dubai - Dubai. Muscat meeldis väga, kahju kohe, et Omaanis ainult ühe päeva olla sai. Tegevust on seal kindlasti. Päev kulub juba linnapeal ära, aga võimalus ka kaugemal käia, keda linn ei huvita.
Estravel reklaamib praegu, et Costa on kaks päeva Muscatis, aga tegelikult ei ole. Hommikul laev jõuab ja kuna lahkub kell üks öösel, siis lahkumiskuupäev teine, aga tegu ikka ühe päevaga ju.

Mina ostsin veebruari kruiisi ära, Royal Caribbean, sest muud kuupäevad ei sobinud.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi