Dubai Summer Surprises 2010

Ehk siis 17. juuni kuni 7. august on Dubais toimumas suvine ostufestival.

Pärast tänast poodide külastust võin öelda, et mõned Mall of The Emirates kauplused on juba oma allahindlustega alustanud ning teised kaubanduskeskused peaksid hiljemalt 17. juuni liituma. Rohkem infot osalejatest ning kõigest muust: http://mydsf.ae/en/homepage.aspx

Kellel Eesti kõikuv suveilm ei meeldi, kuid puhkus juba paika pandud, võib tulla Emiraatidesse 50kraadise päikese (ning 90%lise niiskuse) alla kogema sauna selge taeva all!

Rannad on iseenesest samuti täiesti külastatavad, kuid ei maksaks panustada sellele, et päev otsa seal veeta. Parimad variandid "chillimiseks" ehk on siinsed veepargid lageda taeva all: Atlantise hotellis ning Wild Wadi ja teised.

Lennupiletid kahjuks suvel pisut kallimad kui muidu, aga samas ehk mõnele on see asja väärt. Parim hinna ja kvaliteedi suhe ehk lennata on Turkish Airlines'ga Riia-Istanbul-Dubai või Helsinki-Istanbul-Dubai. Hotellid peaks iseenesest jällegi olema odavamad kui talvisel ajal, kuid selle koha pealt pead ei anna, igaüks otsigu seda ise.

Viisa saamine on suvefestivali ajal samuti lihtsam.

Kui küsimusi, siis esitage julgelt, proovin anda parima vastuse.

M.

Ostufestivali juurde võiks lisada: Tollieeksirjad kaubaga EL-i sisenedes http://www.emta.ee/index.php?id=760 Maksuvabad kogused on üsna väiksed.

Täpsusta! Kuidas avaldub viisa lihtsam saamine?

0
0

Võta hinnasildid ostetud toodetelt küljest ära ning keegi ei puutu sind - kes teeb selgeks, et sa ei võtnud neid asju juba Eestist lahkudes kaasa? Kui kuut televiisorit või nelja Playstationit ei too, siis ei ole mingit probleemi. 430eurost limiiti ei hakka sul ükski tolliametnik hinnasiltideta mõistlikus koguses toodetelt arvutama. Lisaks seda summat tohutult ületada elektroonika või ma ei tea veel mille näol, pole lihtsalt lennates reaalne.

Ei tasuks kohe ilkuda eestlaslikul kombel, sest nagu ma ka lisasin, siis saab siin lisaks ostlemisele mõnusalt puhkust veeta ning postitus oli puhtalt informatiivse eesmärgiga. Muidugi võiks siia kirjutada veel 1000 reeglit, mida islamiusk Lähis-Idas lubab või ei luba, aga seda ei tee ka ükski turismifirma!

Viisat väljastatakse alati ostufestivalide aegadel leebemalt. Nimelt on siinses piirkonnas palju raskem saada viisat näiteks vallalistel Ida-Euroopa naistel kes on alla 25 või 30 aasta vanused. Antud ajal, aga ei tohiks sellest nii suurt probleemi tekkida.

0
0

Omaarust ma ei ilkunud. Olen näinud tolli puistamist ja sellepärast see soovitus. Olen aru saanud, et viisa saamine omal käel oli võimalik ainult läbi hotelli + sahker-mahker.

0
0

Mind puistati Hiinast tulles päris korralikult Tallinna lennujaamas. Riias ja Stockholmis pole seda kunagi juhtunud. Aga kui ma hotelli abil viisat ei soovi taotlema hakata, siis mis lihtsamad variandid praegu on?

0
0

Kui hetkel Eestist tuled ning tõesti vaid turismireisile, siis muidugi on Kalevatravel vist kindla peale minek. Seal maksab 1500eek ning pead neile ette näitama vaid lennuajad, mis peavad jääma 30 päeva sisse ning saadki 30päevase viisa. Vormistus ca. 5 tööpäeva.

Isiklikult oman kaudseid kontakte, et vormistada viisa vaid passikoopia alusel, kuid seda vaid oma isiklikele tuttavatele.

Aga viisa saamise lihtsuse poole pealt just mõtlesingi noorte vallaliste naiste viisa saamist. Väljaspool mingeid festivale võib endiselt täiesti vabalt juhtuda, et viisat lihtsalt ei väljastata, kuid festivali ajal on see risk pea olematu nagu kohalikelt keeltelt kuulnud olen. Reaalselt nägin ka netis mingi hetk ühte konkreetset linki, aga hetkel kohe kuidagi ei leia seda enam uuesti üles. Igaljuhul kui peale satun jälle, siis postitan ka siia.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased