Dubaisse ilma reisipaketita

Tere,Kes käinud iseseisvalt Dubais, milliseid dokumente peale passide, lennupiletite ja hotellibroneeringute on teie käest Dubaisse sisenedes küsitud?Tänan!

Miks peaks mingeid lisadokumente küsitama? Ma pole kunagi peale passi midagi näidanud. Kindlustus võiks ka muidugi olla.Teoreetiliselt on siiski viisata reisi puhul oluline ka, et reisijal oleks lennupilet Araabia Ühendemiraatidest välja 90 pv jooksul.(90 pv on viisavaba periood).

Ei ole midagi peale passi küsitud.

Dubaiga peab ette vaatama, mina sain riiki sisse alles peale altkäemaksu maksmist! Aga sellest on ka 10 aastat möödas, vahepeal on viisavabadus tulnud. Lihtsalt siiamaani halb mälestus.

Tere!Tavaliselt Eurooplaste / lääne inimeste puhul vaadatakse vaid passi ja keegi selgelt ei huvitu lendude piletitest ega hotellibroneeringutest. Ilmselt oleneb ka kuidas parajasti töötaja tuju on ja millise tunde sa temas tekitad. Elementaarne viisakus on absoluutselt omal kohal - naerata, soovi tere hommikust/päevast/õhtust ja kui nad peaks uurima et kuhu lähed või mida plaanid, kauaks jääd siis suure tõenäosusega on see nn. "small talk" seega vasta ausalt ja sõbralikult nagu räägiks mõnele suvalisele inimesele oma plaanidest. Tavaliselt nad igasugustest broneeringutest ja asjadest ei huvitu - nende õnn kui keegi viisa kehtivuse ületab, sest "visa overstay" trahvid on kõrged.Samas kui hotellibroneeringute ja lennupiletite printimine just suur vaev ei ole, siis ma soovitaks nad ikkagi prinditud kujul kaasa võtta. Kunagi ei tea, et kellelel ja millal neid võib vaja minna.