Edasilennu võimalus riiki sisenemata

Teemaks, et peagi lend Kuala-Lumpurist Singapuri, kuskohast edasilend juba teise lennufirmaga kodu poole.
Kuna lennud erinevate piletite peal mis tõenäoliselt eeldab pagasi välja võtmist Singapuris, siis uuriks targematelt, kas võimalik mul oma pagasiga tagasi siseneda otse "tsooni" või pean ikka Singapuris riiki sisenema ja seejärel uuesti väljuma.
Lennufirmaks Kuala-Lumpurist on AirAsia, mis tõenäoliselt mu pagasit ju edasi ei suuna...
Tänan ette, kes vaevub vastama :)

Võid üritada transit deski kaudu asja ajada, nad on kindlasti väga abivalmid, kui on võimalik midagi teha (saadavad oma töötaja lindilt su kohvrit korjama ja edasi suunama õigesse kohta).
Singapuri sisenemine on kiire ja valutu protsess, ei võta tükki küljest.

Tänud! Üritab jah Transit-deskist abi saada, Singapuri ei tahaks kuidagi siseneda, sest ajafaktor kipub mängu tulema. Sisse sinna saab küll kiiresti, vaja vaid migratsioonikaart ette täita kuid väljumine võib aega võtta. Lisaks passi tembeldamisele vaja ju siis ka check-in counter või pagasilett üles otsida ning turvakontroll läbida, mis kõik võtavad omajagu aega.
Ega vist teisi variante peale Transit-deski polegi..

Tere.
Kuidas teil siis läks. Mul sama probleem, ei tahaks ka siseneda Singapuri.
Ma lendan Cebust Airasiaga Singapuri ja sealt edasi Turkish Airliniga.

Singapores oleneb kellaaegadest, kohati on üsna pikad sabad riiki sisenemisel ning väljumisel. Pole kordagi selle peale tulnud, et transit deski pöörduda, olen alati riigist läbi käinud. Ei meenu et oleks ülearu palju aega läinud, samas ei ole ka lühikese ümberistumisega sealt läbi käinud. Piisavalt suur ja põnev lennujaam kus mõned lisatunnid veeta.

Tasub transit deskist küsida. Lendasin hiljuti Air France'iga Singapuri ja Air Asiaga Kuala Lumpurisse edasi ning ainult käsipagasiga. Kuigi saabumisvärava juures olnud lennujaama(?) töötaja suunas riiki sisenema ja väitis, et transfeertsooni jääda ei või, lahendas transfer deski inimene küsimuse ühe telefonikõnega ja säästis mind tol hetkel päris pikkadest järjekordadest. Tundus, et lisaks äraantava pagasi puudumisele oli faktor ka see, et Air Asia oli sellele lennule väljastanud pardakaardi märkega, et võib otse väravasse pöörduda, st ei tahtnud mu nägu ja dokumente enne väravat kontrollida.