Eesti viisa India sõbrale

kas kellelgi on õnnestunud saada Eesti konsulaadist New Delhist Eesti viisat India sõpradele. Minu sõber on proovinud viisat saada juba 2 korda,kuid tundub üsna lootusetu. Konsul ainult naeratab ja ütleb,et dokumendid on küll kõik korras,kuid viisat ei saa. Kui kellelgi on kogemusi,siis võiks teada anda,kõik head ideed on teretulnud.

Mulle tundub, et Teie sõber peab viskama pilgu oma minevikku. Vähimgi patt mõne Euroliidu või Schengeni riigi vastu välistab viisa saamise.

0
0

Eks tuleb võrrelda paariaastataguse eestlaste USA viisa taotlemisega, kui ikka siin töökohta ja "elu" pole, ega siis ei antud küll. Samuti on ka Teie sõbraga, kui ta ikka onnis elab ja kebabi küpsetab, siis arvatakse, et tahab hää elu peale saada ja viisat ei anta. P.S. onn ja kebab olid näitlikult toodud.

0
0

Olen kõrvalt näinud kuulnud, kuidas India spetsialistidele (nb! mitte suvalistele tegelastele) viisat organiseeriti. Täielik keemia.

Lahenduseks oli lõpuks hoopis Poola viisa, mis oli korralduv.

Diskleimer. Tehnilisi kysimusi pole kirjutanule sel teemal mõtet väga esitada, kuivõrd tema roll piirdus pealtkuulaja/-vaataja omaga.

Subjektiivne Arvamus. Eesti riik ei saa ju lihtsalt ilma põhjuseta viisa andmisest keelduda - seega tuleb enne dokumendid vastu võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased