trip-krainetrip-ukraine-dark
Eestlased Hispaanias, keegi aidata saab?

Otsustasime siis kindlalt sõbrantsiga Hispaaniasse tulla,Eesti väikseks jäänud või nii . Aga kuna selle riigi elu-olust suurt ei tea ja kedagi tuttavat ees ei ole siis mõtlesime, et ehk saaks keegi ajutist elamispinda seal pakkuda. Sümboolse summa eest või nii ja Hispaaniast ka rohkem rääkida. Sõita tahaks juba 16ndal ja igasugune abi on oodatud.

Tule taevas appi! Hispaania on ju väike küla, nagu teada. Kas te tõesti pole suutnud isegi mitte sihtkohta välja valida? Et ainult Eestist minema saaks? Appi! Kui sama lampi edasi panete, siis võin mürki võtta, et 2 nädala pärast kodus tagasi olete. Või on teil tõesti nii suva, peaasi, et kuskil end sümboolse tasu eest külili saaks keerata ja hiired suhu jookseks. Ma ei saa aru inimestest, kes ei austa uue, enda jaoks välja valitud maa inimesi ja kultuuri niigi palju, et enne teelehakkamist mõne selleteemalise raamatugi viitsiks läbi lugeda.

Me oleme ju uurinud ka, mitte ei lähe sedasi, et mitte midagi ei tea. Üks asi on seal koha peal elada, teine asi lihtsalt lugeda. Sihtpunktid oleksid kuskil Mallorcal, Madridis, Marbellas, Barcelonas, Gran Canarial, Tenerifel, Malagas, Valencias. Meil seal kahes kohas tuttavad-sõbrad ka, aga pole nendega ühendust saanud, seepärast uurimegi. Et äkki keegi saaks majutada ajutiselt. Küsija suu pihta tavaliselt ei lööda eks.

Mida suurt te Eestis korda olete saatnud, kui küsida tohib, et Eesti Teile väikseks jäänud? Ma ei taha halvustada, aga enne kuhugi minemist võiks olla plaan, mõte. Kui plaan on olemas, siis võiks endaga maha istuda ja kõigepealt MÕELDA, uurida, lugeda ja jälle mõtelda, et kuhu, kuidas, miks. Lihtsalt sõita kuhugi sellepärast, et ära minna on mu meelest lapsik. Vaevalt, et teil ka rahakott seal yle paari nädala chillimist kannatab. Aga kui selliselt minnes mingitki edu peaksite saavutama, siis soovin õnne.

Mina arvan, et reisida saab erinevalt ja ui keegi tahab onne otsima minna, ilma mingi kindla sihita, siis on see taiesti voimalik ja "fjord" oma kurja kommentaariga on vahe range ja topib oma nina asjadesse, mis teda ei puuduta! Ise tulin septembris Mallorcale ja reisisin sealt Ibizaaudu mandrile ning rannikutmooda Malagani. Seejarel puhkasin 8 kuud uhes omamoodi kohas. Nuud olen uhes vaikses linnakeses Almerialahedal juba kuu, tegin ka vahe tood. Mul ei ole olnud siiani oma elamispinda! Kullaga plaanin nuud haata sellele motlema ja kui oleks seltsi, oleksin "muy feliz" Kui huvi, vota uhendust 0034 664631421 !!!!

just. kindlasti võtame ühendust, kus kandis paikned?

fjord. kui sa õelutseda tahad palun väga, terve reit on sulle vaba samamoodi teised pubede JA eluheidikute portaalid. ma küsin nõu ja abi, sa tuled nähvama, oleks et oleks midagi tarka öelda, ei sa ainult õiendad.eesti on mull juba viimased 5 aastat väike olnd, kõik teavad kõiki jnejne, VOT SEE ON KÜLAELU.plaan ja mõte tulevad tegude käigus, tsillida pole plaaniski, rügada on hoopis plaanis ja palju PALJU.Kui kõik mõtleks ja kaaluks ja arutaks oleks palju minemisi minemata jäänud seega vaatame ja ootame, mis homne meile toob ja me saame hakkama, ja kui sul head nõu ei ole bõid rahule jätta meid.

Tüdrukutele- postituses on ju kirjas, et poiss asub Almeria lähedal Almeria asub Andaluusias. Niipalju võiks ikka Hispaania kohta teada, kui sinna plaanite minna! Allanile_ Postituses küsiti igasugust abi, mu meelest on tark tegu noori tüdrukuid pisut maa peale tuua. Sina võid ju hobusetallis elada, aga noortele neidudele see vaevalt paslik on. Julgusta aga lambist, sihtkohtagi teadmata, noori tüdrukuid mööda ilma kolama. Olen kahe käega reisimise poolt, aga nagu ma ütlesin, peaks olema mingigi PLAAN. Elan ise välismaal ja vahel kohtun eestlasega, kes juba kuid autos elab. Lihtsalt ei ole kortereid ja kõik. Tahan öelda, et enne sihtkohta jõudmist võiks ikkagi pisut eeltööd teha, et mis olukord korteri-, töö-, lõbustus, vms alal antud piirkonnas valitseb. Tüdrukutel aga soovitan enne reisi selgeks õppida vähemalt 1 hispaaniakeelne lause--- Por favor, deme la direccion del consulado de Estonia? Hasta luego!

no sorri, pole me geograafia inimesed. plaanides jääks palju funi olemata, sa lihtsalt oled liiga kahe jalaga maa peal. jep, selle lause võime selgeks õppida ning nii palju vahest siiski mõistame ka hispaania keelt, kes meist ei oleks seepe vaadanud, sealt jääb midagi siiski kõrva tahagi.siht on meil olemas, saartele oleks põhiline.ei, ma ei mõista miks sa nii tige või ennast täis oled, sp et sa välismaal elad ja sellest rohkem tead.s eda enam võiksid toetavam olla mitte õli tulle pritsida. meil just läksid sõbrantsid canariale juhututtavate juurde. oli tahtmist oli tahtejõudu ja oli minek. samamoodi. paljudel meist on soovid, kuid vähestel tahtejõudu nende täitmiseks.kuid kes ei riski see shampat ei joo- . . . Trip.ee palub jälgida õigekirjareegleid postituse tegemisel!

Kes utles et ma hobusetallis elan? EI PEA OLEMA PLAANI! inimesed on erinevad ja reisivad erinevalt. Ma arvan, et keegi ei peaks selle kohapealt ettekirjutusi tegema, selliste retkedepuhul tuleb koik juhuslikult koige paremini, ma arvan. Ma naen, et see jutt siia sellel eesmargil pandi, et midagi teada saada ehk siis kui tahad aidata, vasta kusimustele! Kull elu ise koik jalad maapeale toob(on ka erandeid muidugi:D).

Inimesi ju igasuguseid ja reisimise soove palju erinevaid…kellele sobib häälega mõne saja euro eest maailma avastama minna ,kes aga ei julge isegi paari tuhande euroga minna, kes soovib lihtsalt maailma avastada, kes otsib õnne taga…Seega kui ikka pealehakkamine on positiivne siis peab proovima ja mitte tuju rikkujaid kuulama. Mis puutub elamisse siis ise ei saa kahjuks seda pakkuda kuid hoian pöialt, et keegi saaks  ja edu teile

Väga paljud ei suuda ilma abita Tallinnast Pühajärvelegi sõita,rääkimata sellest,et teaks mis maakonnas Pühajärve asub aga ikka on eestlased.Ja sellepärast ei jää nendel tüdrukutel Hispaaniasse minemata,kui sina targalt tead,et Almeria asub Andaluusias.Ja miks peaks olema iagl eestlasel Hispaanias maja või korter?Las elavadki autos-nende valik,nende elu.

Tulge muidugi Hispaaniasse kuid arvestage, et ranna jaa muudes turismi piirkondades on palju taskuvargaid, sain seda ise omal nahal tunda juba esimesel õhtul varastati rannas pükste taskust rahakott, telefon ja suitsupakk nii, et ei saanud arugi, nüüd jama kui palju load läinud ise autoga siin pean käima saatkonnas et saada ajutised load, aga pole hullu, muidu tore kuid ettevaatlik tasub kindlasti olla. EDU SOOVIDES

Kui mandrile tahtmist jääda ja kuskile torrevieja kanti siis andke teada! Olen nõu ja jõuga abiks. Ei ole siin midagi rasket ega halba..Raske on ainult nendel kellel tahtmist ega viitsimist pole. Aga siin annab seda tahtmist PÄIKE. Niiet noored andke aga tuld:)

Tere

Palun vähe infot mida teha,kus käija,mis ei oleks Torrevejast väga kaugel.Kaasas ka 8 aastane laps.

Minek märtsi keskel.

Tänud info eest juba ette.

Tegelesin hiljuti selle piirkonnaga. Mis täpsemalt huvitab?

Tere 834ARR

Plaan Juuni lõpus ka seda kanti perega külastada e. mida soovitaksid? Kõige suurem muuseumi-kiriku fänn ei ole! Kindlasti lastele vett-rand kuid mingi kultuuri elamuse võiks saada!

Tänud ette!

Märtsis vesi külm . Hooaeg ei ole alganud .

Seega jääb Rio Safari - loomaed ja loomade show .

V.b töötavad kardirajad ei tea.

Juunis aga juba elu käib täie hooga .

Samuti soovitan Benidormi Aqualandia ja Terra mitica. Benidormis on hea köie rada veesuuskadega või lauaga sõita soovitan .

Guadalest ilus koht mida võiks külastada. Cartahena - samuti vaatamisväärsused . Alicantes päevake veeta .

la Manga Mar menor - on norm üheks päevaks .

Muidu suvel on tihe kava linnas , samuti mingid atraktsioonid.

Rannad on paremad La mata ja santa pola vahel .

Suvel soovitan soolajärves korra käia .

Valencia on samuti 2 tunni kaugusel .

Meehed võivad paaduload teha - 2päevane tegevus

Kui on küsimusi aitan kus mis :)

Võib enne reisi ka vaadata lehti: www.andalucia.org ja www.visitacostadelsol.com

to sirle Võin sind kurvastada aga see rannik on Costa Blanca ja Valencia piirkond ;)