Eilat puhkekohana

Kes on käinud viimasel ajal Eilatis, kuidas seal praegu olukord on. Kuidas on hinnatase ja kas rannad (nagu näiteks Coral Beach) on tasulised? Eriti huvitab mind, kas Zion Beach ja Rimonim Beach on tasulised rannad või on need mingile hotellile kuuluvad rannad ja sinna lastakse ainult hotelli külalisi?

Egiptuse ja Jordaania vahel on Punase mere ääres vaid 7 km laiuses Iisraeli riiki. Kõik sealsed rannad mahuvad sellele kitsukesele rannajoonele ja igale maitsele leidub midagi http://www.better2ask.com/eilat-beaches-attractions-and-scuba-diving/4117 . Kuurortlinn Eilat asub Jordaania piiri lähedal. Rahulik, vaikne, väike rannapromenaad, kõik on turvatud, poodidesse sisenemine läbi turvaväravate, suurema koti sisu vaadatakse üle. Hinnad on nagu meil või kallimad, kuigi seal on kaubad soodsama hinnaga kui mujal seal riigis, osad kaubad käibemaksuta. Ei pannud tähele, et oleks olnud kinniseid hotellirandasid. Kui tahad lamamistoole, siis maksad, muidu sulista kus tahad.

Eilat lihtsalt rannapuhkuseks pole hea variant.Iisrelon kallis riik ja juudid oskavad inimestelt igat moodi raha sisse kasseerida.Juhul kui plaanid Eilatist ka tripe Jordaaniasse, Jerusalemma ,Egiptusesse siis on see parem valik . Iisraelis tõeline vaatamisväärsus on ikkagi jeruusalemm . Egiptuse rannakuurordid oleksid parem variant.

ei saa kuidagi colombianiga nõustuda. Kui võtta hotell poolpansion, siis söögiga muret ei ole ja muu kasseerimine on oma teha, vähemalt ei ole igal sammul tüütuid kaubitsejaid segamas. Kui ei taha kallist trippi Jeruusalemma võtta, siis hommikuse liinibussiga sai mugavalt Jeruusalemma ja mingi 5 ajal vist hakkas tagasi sõitma, piisavalt aega, et vanalinn läbi tampida. Korralidega on muidugi kehvemini kui Sharmis, aga kuna hotell oli kohe korallikaitseala aia kõrval, siis ühtteist ikka oli.