Ekskursioonid Kuala Lumpuris?

Kas keegi oskab öelda, kas oleks mõtekam netist varem ära bronnida ekskursioonid KL-is (tahaks näga Batu koopaid ja minna vihmametsa elevantidega sõitma) või peaks need kohapealt võtma? Ja kui netist tasuks võtta, siis mis firma kaudu, sest erinevaid varjante palju.

Ette tänades, Maris

Ei ole kuskil juhtund, et netist oleks tuurid sootsamad kui kohal.

Igas riigis on kohapeal ostes eksk. odavamad Vaata eksk. ja muu kohta: kualalumpur.gov.my/ kuala-lumpur.ws/ malaysiasite.nl virtualmalaysia.com journeymalaysia.com lähme ise 18.03 Londonist ja olen nende aadressite kaudu hea ülevaate saanud

Väga väljapaistva põhjenduseta pole mitte mingit mõtet ette broneerida.

Et kunagi igiammusel ajal sai kohapealt võetud poolepäevane tuurike (Batu koopas ja mingi liblikafarm), siis soovitaks kaaluda ka võimalusel sellised retked ise orgunnida. Batu Caves on kiire läbijooksmine, ülejäänud osas veedetakse aeg suures osas selle nimel, et sa igalt poolt midagi ostaksid. Väga nõme kommerts kõige madalalaubalisemale turistile.

Jäi teepeale KL-i lõbustusparkki ja sinna küll mingit tuuri vaja ei ole. Võta takso või mine bussiga, hindu ei mäleta aga pakun, et odavam kui ekskursioon. Elevandid: Vali koht välja ja mine kohale või saad kohe KL-is kuskil nendega sõita.